Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prizren | Makina | Vetura | Opel | Insignia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Insignia | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:24 ,

shes opel insingia 2016 automatik 2000 kubik targa te huaja

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 10:36 ,

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI OPC-LINE SPORT

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 13:00 ,

Shes Opel Insignia 2.0 D 160 PS

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 23:01 ,

Opel Insignia 2.0 DTH 4x4 pa dogan

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 20:38 ,

Shes veturen opel insignia u shit

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 20:32 ,

Opel Insignia

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 04:30 ,

opel insignia

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 21:34 ,

OPEL IMSIGNIA 2.0 CDTI

12 345 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 16:33 ,

Shitet opel insignia

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 10:15 ,

Shitet

12 345 678 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 22:14 ,

OPEL IMSIGNIA 2.0 CDTI

12 345 678 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 22:16 ,

Opel indi

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 20:24 ,

Opel Insignia 2.0 2011 (4x4) Full Specs !

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:55 ,

Opel insignia

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 17:13 ,

Opel insignia

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 20:52 ,

Opel Insignia 2011 Automatik Fullopcione

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:08 ,

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 13:13 ,

Insignia

72 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:13 ,

Insignia

72 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 09:53 ,

Shes insignia

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:51 ,

Opel insigna sports Tourer SW

8 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 13:04 ,

Opel insignia 2.0

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 01:41 ,

Opel Insignia 4x4 Biturbo 2.0Cdti

8 999 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 18:24 ,

Opel insignia 2.0 CD(TI) Automatik

7 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 15:24 ,

SOLD������

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:30 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:30 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:30 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:30 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:30 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:30 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:18 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:18 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:18 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:18 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 22:19 Shitorja ,

Opel Insignia Çmimi me doganë 9.950€

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 14:10 ,

#OPEL Insignia SportsTourer 2.0Automatik2015

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 21:45 ,

I SHITUR ����

7 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:07 ,

Shitet Opel Insignia

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 15:17 ,

Opel Insignia 2.0 Diesel Manuel RKS

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 20:15 ,

Opel Insignia

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 20:53 ,

Opel insignia

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 17:28 ,

Opel Insignia

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 20:47 ,

Gypi i hidraulikit insignia

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 12:02 ,

Insignia 2.0 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 10:14 ,

Opel 2.0 Insignia CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 17:26 ,

Opel 2.0 Insignia CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 17:04 ,

Shitet Opel Insignia 2.0

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 09:53 ,

Vetur

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 09:46 ,

Insignia

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Insignia | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione