Prizren | Makina | Vetura | Opel

Adam , 3
Agila , 28
Ampera , 2
Antara , 22
Ascona , 28
Astra , 721
Calibra , 40
Campo , 24
Combo , 220
Commodore , 1
Corsa , 628
Frontera , 71
GT , 6
Insignia , 45
Kadett , 251
Meriva , 100
Mokka , 2
Monterey , 5
Movano , 13
Omega , 56
Rekord , 1
Signum , 23
Sintra , 2
Tigra , 19
Vectra , 495
Vivaro , 45
Zafira , 325

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:41 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:39 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN> QMIMI 3800 € FIX

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:43 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:34 ,

opell corza

430 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:28 ,

Vetura me qira 049 484 700

20 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:04 ,

opel corsa 1.4 2011 i ardhur nga zvicra ����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:48 ,

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN VITI 2009 AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:29 ,

Zafira dizell 2.0 regjistrim 10 muj

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:46 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:45 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:29 ,

Opel Antara ne gjendje perfekte

20 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:53 ,

Opel Zafira 2.2 disel, ndrrim i mundshem

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:11 Shitorja ,

Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:10 Shitorja ,

Opel Insignia Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:09 ,

Opel Corsa C viti prodh 2005 Euro4 1.2 Benzin Me klimatronic

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 21:04 ,

Opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 19:08 ,

Shes Opel Kadet 1.6 benzin

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 17:44 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:43 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:43 ,

Opel Antara 2.0 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 17:24 ,

Opel agila 1.2 benzin rks

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 11:49 ,

Opel Zafira

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:04 ,

111111

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 02:04 ,

opel corsa 1.7 diesel

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:03 ,

Shiitet

590 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 02:01 ,

Opel Insignia OPC-line 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:21 ,

Opel zafira 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:09 ,

Opel zafira 1.7 dizel

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:00 ,

0000

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 00:09 ,

Opel Zafira 1.9 2006

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 23:07 ,

Karrikat per opel zafira (7 ulese)

95 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 14:55 ,

Opel astra

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 14:39 ,

Shes Opel Corsa

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 07:44 ,

Opel Astra G

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 16:47 ,

Opel zafira 1.8 16v

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:29 ,

ope corsa 1.2 benzin 1 vit rks

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 09:58 ,

Opel Meriva 1.6 benzin

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:08 ,

Blej Vetura Pikapa pa dogan Ose Rks ose Defekt Aksident

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Maj 12:15 ,

Opel Corsa 1.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 00:10 ,

Opel astra 1.6

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 22:20 ,

Opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 21:46 ,

opel astra

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:38 ,

Ne shitje

1 EUR

03 Maj 21:37 ,

Opel Astra G 1999 1.7 TD

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:34 ,

shitet

1 700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione