Opel corsa | Pejë | Makina | Vetura

Opel , 239
BMW , 21
Audi , 13
Renault , 13
Ford , 9
Fiat , 5
Peugeot , 5
Seat , 5
Citroën , 4
Smart , 4
Mazda , 3
Honda , 2
Nissan , 2
Rover , 2
Acura , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
MG , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:50 ,

Opel Corsa 2004 ne gjendje perfekte rks 1 vit Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 ,

Mercedes Benz Vito 2.2 Diesel RKS

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:10 ,

Audi 80 1.8 Benxin

350 EUR

Sot 02:08 ,

Shes Opel Corsa B 1.4

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:24 ,

Nissan Primera 2.0 Benxin Automatik Pa Dogan

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:15 ,

Citroen xsara 1.6 Benxin

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:15 ,

Nissan Primera 2.0 Benxin Automatik Pa Dogan

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:49 ,

U shittt

270 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:41 ,

U shitt

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:41 ,

U shitt

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:27 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:48 ,

GOLF 7 R

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 15:47 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:47 ,

BMW 335i

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:09 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 17:26 ,

GOLF VII 2.0 DSG GTD 2016 RKS

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:00 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim i mundshem

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 01:59 ,

U shitt

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 01:57 ,

U shitt

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 21:18 ,

Shes fellne per opell R16 ose boj ndrrim me mat mdhaja

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 07:18 ,

OPEL CORSA 1.2 / Shitje-Ndrim

580 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 21:42 ,

Opel corsa 1.2

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 21:42 ,

Opel Corsa

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 19:11 ,

Opel corsa 1.2 benzin

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:32 ,

Opel corsa

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 16:12 ,

opel corsa 1,2 benzin

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 12:51 ,

Opel corsa 1.2benzin

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 09:50 ,

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:33 ,

Peugeot 207 1.6 Hdi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 08:58 ,

U shit

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 08:57 ,

U shitt

600 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 23:34 ,

shes opel corsa C

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 03:35 ,

Passat B7 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:08 ,

Shirt mundesi ndrimi

890 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:33 ,

Opel corsa

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 22:48 ,

U shitt

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 10:04 ,

U shittt

350 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 01:40 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 14:45 ,

Opel Corsa 1.7 Dizel

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 13:37 ,

shes opel corsa

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 09:36 ,

VW Golf 3 Automatik ✅

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 08:27 ,

Mazda 2 1.3b #iShiturë

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 08:36 ,

U shit

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 21:35 ,

U shittt

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 21:35 ,

U shittt

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 07:06 ,

Hyundai Snta Fe

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 21:06 ,

Shes rimorkjo per vetur-Mundesi ndrrimi

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione