Audi a 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 477
Opel , 211
BMW , 180
Peugeot , 64
Renault , 60
Ford , 56
Fiat , 52
Citroën , 39
Seat , 29
Alfa Romeo , 18
Škoda , 18
Jeep , 18
Smart , 14
Hyundai , 11
Mazda , 8
Toyota , 7
Volvo , 6
Chevrolet , 5
Porsche , 5
Nissan , 4
Chrysler , 4
MINI , 4
Kia , 4
Rover , 4
Lancia , 4
Acura , 3
Ssangyong , 3
Suzuki , 2
Honda , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
KTM , 1
Sot 20:58 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:43 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Shitorja ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK FULL OPCIONE

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Shitorja ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPSIONE

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27 ,

Citroen C3 Facelift 1.4HDI "2015"

4 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:26 ,

Mercedes C220 Automatik Avantgard

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:16 ,

-Volkswagen Golf 6 - TDI-2.0- Full-Opsione —— 1 Vit RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 ,

- Volkswagen Golf 6 - TDI-1.6-DSG-i Sapo DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:10 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:09 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:09 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:08 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:06 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:53 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:52 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:52 ,

SHES OPEL COMBO 1.7 DTI RKS 8 muj 2000 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:47 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:13 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:51 ,

Shitet pezho partner, Peugeot Partner pikap

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 ,

Blejm.vetura.dizell.prej.100.evro deri ne 500 evro

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:31 ,

BMW X5 3.0 D Xdrive Automatik Me Dogan

12 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:31 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:28 ,

Pasat

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 ,

Shes audi a4 1 vit regjistrim 1.9 dizell

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:15 ,

VW BORA 1.9 TDI E REGJISTRUAR RKS KLIM - 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 ,

Samsung M30, 64GB, 4GB RAM, 3 Kamera, faceid

145 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:39 ,

ofertë në pandemi për biznesin tënd, shikoje...

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:39 ,

Ngrite biznesin tënd në pandemi…

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim