Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cc - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 110
Peugeot , 105
Smart , 96
Opel , 81
BMW , 63
Renault , 32
Fiat , 26
Citroën , 22
Ford , 17
Toyota , 13
Kia , 13
Land Rover , 12
Mazda , 9
Nissan , 9
Seat , 9
Škoda , 9
Suzuki , 8
Honda , 8
Acura , 7
Chrysler , 6
Hyundai , 6
MINI , 5
Zastava , 5
Jaguar , 5
Alpina , 5
Dodge , 5
Daewoo , 5
Jeep , 5
Chevrolet , 4
Volvo , 3
Piaggio , 3
Isuzu , 2
MG , 2
Aixam , 2
GMC , 2
Lancia , 2
Lada , 1
TVR , 1
Buick , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Triumph , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
KTM , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cc , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cc Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Qer 15:16
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Skenderaj

Audi A5 quattro 2.0TDI 2014 Ndrrim I Mundshem

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 11:40 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Pejë

Fiat Seiciento 900 cc 1999 Pa Perkthim

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Kastriot

PASSAT CC 2.0 TDI 2014- PONORAM ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI - AUTOMATIK - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Mitrovicë

Passat CC 2.0TDI DSG i Doganuar dhe Regjistruar Panoram

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW PASAT CC 2.0 TDI V.P 2014 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW PASSAT CC 2.0 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:06 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Prishtinë

BMW 116 DISEL 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Pejë

VW CC Full R-Line 2015 2.0 TDI Automatic DSG

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Prishtinë

PASSAT CC 162***KM R LINE ����4MOTION

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:05 Vetura  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Suzuki Burgman 250 CC

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shiten veturat anglez

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:50 Vetura  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Blejm Vetura 200 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:05 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 i ardhur nga Zvicra

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:14 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line me dogan

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:02 Vetura  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Prishtinë

Shitet Audi TTS

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA - 2.0 DIZELL TDI - VITI 2012 - KLIM - LEDA - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 - 2.0 DIZELL TDI - VITI 2012 - AUTOMATIK - LEDA -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

SUZUKI VITARA 4X4 - 1.6 DIZELL - AUTOMATIK - FULL OPSION -

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:39 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW G30 520D - XDRIVE - MSPORT - AUTOMATIK - VITI 2017 -

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Burim

Fiat ducato i sapo ardhur nga CH

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

passat cc 2.0 TDI DSG full extra

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:08 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

Passat CC 2.0 177PS 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI Highline 2014 me RKS

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 23:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Laser meter profesional rimbushes

38 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Qer 23:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 23:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

��SHITET�� VW Passat CC - 2013 - 2.0TSI

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
22 Qer 17:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 01:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

caddy 2008 2.0 SDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 01:41 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Qer 10:47 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Mitrovicë

SHKODA FABIA 1.2 cc benzin

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 00:10 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Fushë Kosovë

AUDI A6 VITI 2015 3.0 ULTRA MATRIX

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 17:59 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 15:06 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Skenderaj

Audi A5 2014 Quattro Mundesi Ndrrimi

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 13:57 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 10:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 23:10 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Fushë Kosovë

BMW X5 M50 MPACET VITI 2014 FULL OPSIONE

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 23:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

POLO VITI 2012 1.6 TDI MANUEL RKS 1 VIT

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Qer 22:57 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

BMW 530 GT FULL OPSIONE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 22:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

TOURAN VITI 2016 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 22:46 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

BMW 320 2014 FULL OPSIONE

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 22:46 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

BMW 520 VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 20:35 Vetura  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Prishtinë

Suzuki SX4 1.6B 4x4 manual

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 18:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

U SHIT NGA A.S ALBANI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cc | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

CC cc CC cc Cc Cc cc Cccam cc cc

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione