Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf7 2.0 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 3
Jaguar , 3
Citroën , 2
Ford , 2
Alpina , 1
BMW , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf7 2.0 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf7 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 19:49 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:32
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:39 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
16 Pri 08:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf7 2.0tdi DSG

12 300 EUR

12 Pri 23:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Burim

Golf

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Pri 07:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Pri 07:27 Vetura  ·  Alpina  ·  B4  ·  Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 10:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shes golf7 2016 2.0

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 12:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shes golf7 2.0 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 11:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Pejë

Shes Golf6

85 EUR

15 Mar 23:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Shitet golf 7 GTD

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Shk 17:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Mitrovicë

Tiguan 2.0TDI DSG

22 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 19:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Shes golfin 7+ sportvan

16 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 13:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 6

85 EUR

20 Jan 23:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7 2.0 tdi

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 23:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Pejë

golf7

8 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 23:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Pejë

golf7

8 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 23:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Pejë

golf7

8 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 16:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shes golf7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 22:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

shes golf7

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 11:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 7 GTD 2014

1 EUR

11 Sht 00:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 05:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Gush 13:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes golf7 R400 face i vetmi ne Kosove

14 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Gush 14:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Therandë

Shitet Golf 7 2.0DSG full opsion i doganuar

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 00:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shitet Vetura

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 07:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf7 GTD 2.0tdi dsg vp2014 pa dogan ne gjendje perfekte

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 05:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 ®️ line

17 800 EUR

03 Qer 11:00 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Qer 09:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Keddi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 13:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shitet golf7 2.0 4motioon

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 15:36 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Pri 19:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 19:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 17:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 7 2.0 DSG

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 14:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

golf7

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Keddi

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 08:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet golf7.5 sportsvan 2.0 80538 km iaksidetuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 00:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF7 2.0 Tdi automatik

11 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 23:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf7 2.0 TDI DSG 150 Ps 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 10:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kastriot

GOLF 7/2.0tdi 150ps

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 14:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 GTD

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 13:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shitet golf7 2.0

12 Nën 05:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet

9 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Nën 18:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 18:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Auto sallon olsi i shitun

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 20:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

SHITET GOLF7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 22:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf VII 2013 2.0 Tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 11:06 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Prishtinë

Ford Mondeo, AUTOMATIK, 2.0 Diezel

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf7 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione