Mercedes benz c220 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 12
Opel , 3
BMW , 2
Seat , 2
Ford , 1
Infiniti , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Sot 17:17 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:16 ,

Mercedes Benz C220 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:06 ,

Mercedes Benz C220 CDI 2.2 FaceLift 12/2004

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:57 ,

MERCEDES C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 ,

Mercedes Benz - C220 CDI - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 ,

Mercedes Benz C220 CDI 7G Automatik Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:44 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik EVO Motor

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:44 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI AUTOMATIK VETEM 57 MI KM

28 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:18 ,

#Mercedes benz C220 exclusive me dogan

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Mercedes Benz C220 d BLUETEC 7G-TRO AVANTGARDE RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 ,

MERCEDES BENZ C220 - 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:27 ,

Mercedes Benz C220 rks 1 vit

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Mercedes-Benz, C220, AMG, Burmaster, NAVI

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:38 ,

Mercedes 190d 92 6muj regjistrim mundesi ndrrimi

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:25 ,

GOLF 4 1.9 TDI SHUM I RUAJTUR

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 16:21 ,

Mercedes Benz C220

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim