Skoda fabia | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Škoda , 388
Audi , 176
BMW , 175
Opel , 145
Renault , 69
Fiat , 61
Peugeot , 59
Ford , 56
Citroën , 51
Seat , 19
Jeep , 18
Alfa Romeo , 15
Smart , 13
Hyundai , 11
Toyota , 9
Chevrolet , 7
Nissan , 6
Volvo , 6
Kia , 4
Lancia , 4
Mazda , 4
MINI , 4
Porsche , 4
Rover , 4
Chrysler , 3
Honda , 3
KTM , 3
Ssangyong , 3
Aixam , 2
MG , 2
Artega , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
Sot 02:40 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat

10 399 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 ,

PASAT CC 2.0 TDI - RKS 1VIT

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:40 ,

VW Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 ,

Ford Mondeo me Vallon Anglez

1 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:06 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:41 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:41 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:30 ,

Renault Grande Scenic 1.9 Diesel 7 Ulse

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

Renault Megane 1.6 Benxin Facelift 2008

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 ,

Golf VII 1.6 TDI BLUEMOTION 2013 RKS 1 VIT

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

Citroen c5 3.0 Benxin Automatik RKS

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

Renault Megane 1.9 Diesel Automatik 2009

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

Cabrio Renault Megane 1.9 Diesel 1 VIT RKS

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:29 ,

Golf IV 1.9 TDI Automatik 2003

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

Renault Laguna 1.9 Diesel 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

Renault Laguna 2.2 Diesel 2003 RKS

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 ,

Shitet RAdio Orginale Pioner Cd Usb Aux !Porosit!

65 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:06 ,

Shitet Mbulesa Per Bagazh a Class mercedes

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:39 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE ����

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:31 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

PEUGEOT 107 1.0 BENZIN 2006

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:19 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 DIZELL,RKS 1 VIT,FULL EXTRA 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:19 ,

BMW 1.6 BENZIN,RKS 10 MUAJ,1999,KLIME,GOMA TE REJA

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:19 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 21:19 ,

NISAN INTERSTAR 2.2 DIZELL,RKS 1 VIT,2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:19 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI,RKS,AUTOMATIK,AVANGARDE 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:58 ,

Skoda Fabia 1.4 TDI 2009.

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:48 ,

MISECU 5MP NVR, PoE, IP Camera 4CH, Mikrofon dhe Altoparlant

390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:28 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:28 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 5 DYER I DOGANUAR 2011

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:28 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:27 ,

AUDI A3 FACE LIFT 1.6 TDI LLEDA I DOGANUAR 2010

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:27 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:27 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:27 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI I DOGANUAR 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:11 ,

Golf 6 plus 2012 full opsione

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:11 ,

Golf 6 2.0 TDI super gjendje

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 ,

Chevrolet 2.0cdti

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:44 ,

Skoda fabia 1.4 tdi viti 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim