Sport | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1446
BMW , 691
Opel , 606
Audi , 397
Land Rover , 264
Fiat , 121
Peugeot , 106
Renault , 91
Ford , 69
Seat , 66
Citroën , 53
Alfa Romeo , 52
Jeep , 37
Honda , 30
Mitsubishi , 29
Yugo , 27
Rover , 23
Škoda , 19
Hyundai , 19
Nissan , 17
MINI , 15
Porsche , 14
Toyota , 13
Mazda , 12
Kia , 11
Suzuki , 10
Acura , 10
Chrysler , 7
Jaguar , 6
Volvo , 6
Saab , 6
Smart , 5
Bentley , 5
Pontiac , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Maserati , 3
Lincoln , 3
Aixam , 3
Lexus , 3
Alpina , 2
Bugatti , 2
Dodge , 2
Daewoo , 2
MG , 2
TVR , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sport,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sport Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 19:48
Linku:
,

Range Rover Sport Dynamic HSE SDV6 306 PS - 75 mije km

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 13:17
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:58
Linku:
,

VW AMAROK

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:06
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:20 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:19 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

Bmw 218d 7 ulese

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

BMW 118d 2014 Twin Turbo FullOpsion Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:09 ,

BMW X3 2.0 TwinPowerTurbo Eco-Comfort-Sport

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:09 ,

Golf Vl GTD 2012 160Mi km Me Libra

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:57 Shitorja ,

Opel Astra

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 ,

Audi A4 2017 2.0 full+extra

18 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:47 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:35 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ULSE XENON BI-XENON RKS -2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:59 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:59 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK 2015 PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:58 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:53 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:53 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:53 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 DIESEL I DOGANUAR RKS OSE MDRROJM

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:27 ,

Fiat 500 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 ,

Golf 3 Sport Full Muzik

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:17 ,

RANGE ROVER 3.0 HSE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG 130.000Km 12.2014 "Dogan Homologim"

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:11 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS HIGHLINE 7 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 ,

SKODA YETI 2.0 TDI DSG 140 PS 4x4 ADVENTURE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 ,

PASSAT 2.0 TDI 170 PS DSG HIGHLINE

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

CITROEN DS5 1.6 HDI 112 PS AUTOMATIK

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:08 ,

AUDI A4 2.0 TDI S-line -SHITJE EDHE ME LEASING-

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 ,

AUDI A6 3.0 TDI 245 PS QUATTRO 2x S-line

20 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

FIAT 500L 1.3 MULTIJET SHITJE EDHE ME LIZING

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:03 ,

BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:02 ,

MERCEDES B 180 CDI SPORTPAKET AUTOMATIK

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:01 ,

BMW 120D M-SPORT PAKET 184PS AUTOMATIK

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:57 ,

PASSAT 2.0 TDI DSG HIGHLINE 150 PS

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 ,

PASSAT 2.0 TDI DSG 4MOTION 177PS

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 ,

AUDI S5 3.0 TFSI V6 QUATTRO 360 PS AUTOMATIK

23 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 ,

BMW 318D 2012 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

MERCEDES GLE 350D 4MATIC AMG LINE 258 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:51 ,

SHITET RANGE ROVER SPORT 2016 diesel

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:49 ,

GOLF 5 1.9 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 ,

Golf 7 2.0 DSG 2016��������

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 ,

VW Tiguan Facelift 2.0 DSG��������

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

Seat Leon-FR 2.0 Dizell 170ps-vp.2009 urgjent

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 ,

Bmw 218d Active Tourer Automatik-Sport Line-nga Zvicra

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sport | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione