T3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 13
Renault , 8
Audi , 6
Ford , 5
Peugeot , 4
Škoda , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
BMW , 1
Ferrari , 1
Fiat , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Mazda , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:18 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:52 ,

Vw t3 2.0 benzin viti 85 manuel 5 shpejci 1 pronar

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:46 ,

Shes vw bus t2-t3 Multivan 1.9 dizell. 5 shpejtsi

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 ,

T5 1.9 tdi me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:50 ,

Shitet kombi t3

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:04 ,

Kombi T3-T4 1.9 Dizell Fabrikisht Regjistrim RKS 3 Muj

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:44 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:33 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 22:23 ,

Shitet kombi T3/T2 Multivan

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 18:03 ,

Passat 3 1.9 TDI RKS I Skaduar Pa Denime Perkthimi Meniher

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 22:51 ,

T4 t3

34 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 20:45 ,

Shitet ose ndrroj me t3 ose t4 me prekolic ose mercedes vito

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 13:52 ,

T4 1.9 turbo dizell viti 99 me 109 km

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 20:59 ,

Shitet Wv T2 T3 T4 1.9 Dizel Rks 3 Muaj

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Pri 09:31 ,

Fiat dukato 2.5 Dizell

2 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 19:34 ,

T4 t3

34 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 19:56 ,

Blejm te gjitha llojet e pikapav dhe komba

300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 18:45 ,

Pjes per Kombi T2-T3 pjes per Passat 2 pjes per Audi 80 etj

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 11:22 ,

Shitet pikap 2002 1.9 dizel rks

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 19:36 ,

ushittt flm merrjep kombin T2 T3 T4

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 11:18 ,

Kombi T3

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 20:52 ,

Shitet Kombi T3 Diesel

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 10:36 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 21:41 ,

Kombi t4

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 13:15 ,

Golf 2 1.6 benzin plin

1 550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:39 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 14:35 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 13:56 ,

Ulse

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 19:11 ,

Shes kombin t2 t3 t4 ushittt

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:21 ,

Shitet kombi t2 t3 t4 1.9

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 00:15 ,

shitet libreza e fave 2

130 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Shk 08:31 ,

Jan shit

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 19:58 ,

Kërkoj të blej kombi VW T2 dhe VW T3 Syncro

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 16:56 ,

Shes • KOMBIN VOLKSWANGEN T3

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • t3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • T3 në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • t3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4 Multivan | T4
  • T3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • t3 në kategorinë Vetura
  • T3 në kategorinë Makina
  • T3 në kategorinë Punë
  • t3 në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Iveco
  • T3 në kategorinë Vila
  • t3 në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione