Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi q5 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 872
Opel , 206
BMW , 196
Ford , 80
Peugeot , 73
Renault , 66
Citroën , 60
Fiat , 59
Seat , 20
Škoda , 18
Alfa Romeo , 16
Hyundai , 15
Jeep , 15
Mitsubishi , 14
Toyota , 13
Land Rover , 13
Nissan , 12
Volvo , 11
Mazda , 8
Suzuki , 8
Smart , 8
Chrysler , 6
MINI , 6
Dodge , 6
Honda , 6
Daihatsu , 6
Lancia , 6
Acura , 5
Rover , 5
Daewoo , 5
Kia , 4
Dacia , 3
Jaguar , 3
Chevrolet , 3
Zastava , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
MG , 2
KTM , 2
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi q5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi q5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:44
Linku:
Vetura , Drenas

Shitet audi q5 3.0.2016 e doganuar rks e servisuar

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:24
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced


Sot 18:18 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:17 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B180 CDI - VITI 2014 - AUTOMATIK F1 - PANORAM - RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA - 2.0 DIZELL CDTI - VITI 2011 - 1 VIT RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:16 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 - 2.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMATIK DSG - LED - RKS -

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 Vetura , Pejë

Audi Q5 S line 3.0 TDI sapo Doganuar 12/2014 para dor 2 qels

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:01 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI Q5 2.0 TDI Quattro S-Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:19 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:15 Vetura , Gjakovë

Audi Q5 3.0 2x S-line viti 2014 300+PS

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:09 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:08 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:07 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:06 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:53 Vetura , Malishevë

Blejm vetura te aksidentume Golf audi mercedes bmw

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 Vetura , Prishtinë

VOLVO V60 Automatik

Sot 16:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI STYLE AUTOMATIK / 80xxx KM / ME DOGAN

28 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT R-LINE 2.0 TDI DSG / MEW MODEL / ME DOGAN

22 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:10 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Picasso 1.6 e-HDI 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 Vetura , Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4X4 2015 AUTOMATIK

13 590 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 Vetura , Ferizaj

Suzuki SX4 2.0 DDIS DIZEL 2013

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:07 Vetura , Ferizaj

Śkoda Roomster 1.6 TDI 2014-5 ules

8 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 JTD Dizel 2013 Facelift

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Vetura , Vushtrri

VW JETTA 2.0 AUTOMATIK

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Vetura , Ferizaj

Opel Astra K 1.6 CDTI Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:35 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:34 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI..Quattro..Stronic

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 B HYBRID VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:58 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI BlueMotion viti 2014 RKS

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 Vetura , Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3X R-Line

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 Vetura , Prishtinë

VW Touran 2011 - RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 Vetura , Vushtrri

Touran 2.0TDI (100kw =134PS) /EURO 4 / Pa DOGAN

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Vetura , Prishtinë

GOLF 5+,VITI 2006 ,1.9 TDI,RKS

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

Audi q5 3.0.dsg 258ps e doganuar rks ndrrim i mundshem

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:44 Vetura , Drenas

Shitet audi q5 3.0.2016 e doganuar rks e servisuar

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:38 Vetura , Prishtinë

BMW 730LD - 3.0 DIZELL - AUTOMATIK 8M - LUXURY LINE - RKS -

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 Vetura , Lipjan

Audi Q5 Sline 2.0 tdi Quattro 12.2014 rks. 045343824

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015 CUP dsg

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Vetura , Prishtinë

BMW X5 30D M PAKET I DOGANUAR RKS

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

VW GOLF VI 2.0 TDI I DOGANUAR RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi q5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi q5 në kategorinë Vetura | Ford | Kuga
  • Audi q5 në kategorinë Makina
  • Audi q5 në kategorinë Vetura | Mitsubishi | L200
  • audi q5 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML 350 | ML-Class
  • Audi q5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi Q5 në kategorinë Vetura | Toyota | RAV 4
  • audi q5 në kategorinë Vetura | Porsche
  • audi q5 në kategorinë Vetura | Opel | Antara
  • audi q5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Audi q5 në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione