Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benxin sport - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 13
Yugo , 12
BMW , 6
Fiat , 6
Ford , 4
Honda , 4
Audi , 2
Lancia , 2
Peugeot , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benxin sport , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benxin sport Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Pri 21:46 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Prishtinë

ISHITUR FLMM��

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 11:17 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Pejë

Opel Insignia 156000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

12 300 EUR

10 Jan 12:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Malishevë

Audi a3 Special

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Tet 10:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gjilan

wv jeta gli 2.0 benxin viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 18:27 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shtime

Opel Astra G

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 15:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prizren

SHES POLO 1.4 MPI BENXIN VP 2001 BAJ EDHE NDRRIM

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 12:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prizren

SHES POLO 1.4 MPI BENXIN VP 2001 BAJ EDHE NDRRIM

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 14:32 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Pejë

yugo

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 14:32 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Pejë

yugo

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 13:19 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Pejë

yugo 55

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 14:54 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Pejë

yugo 55

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 12:58 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Pejë

yugo 55

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 12:58 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Pejë

yugo 55

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 18:21 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Kaçanik

Opel Vektra A automatik

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 22:46 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Fushë Kosovë

Reno clio sport

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 21:47 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Pejë

yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Sht 21:57 Vetura  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Prizren

shes honden 1.8 benxin sport

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 23:12 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Drenas

Rks tip top Sport Honda civic 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 09:22 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel insignia 4x4

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 23:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 21:10 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Drenas

Honda s type 2009 ne. Gjendje te mir

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 23:09 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Drenas

Honda rks tip top nga gjermania

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 09:03 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Therandë

Shes

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 21:29 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Therandë

Shes

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 00:04 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Prizren

Pajero sport u shit flm merrjep

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 01:20 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Gjakovë

FiatPunto

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 09:48 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Gjakovë

Fiat Punto

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 21:06 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Viti

ABARTH STILO SPORT RKS NDRRIM

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 23:21 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Malishevë

shitet

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 12:42 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Audi A6 Benxin + Plin n dizne Qmimi i mir.

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 12:24 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Malishevë

opel vectra

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:39 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shtime

Opel korsa 1.4

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 20:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shtime

Opel corsa 1.4 benxin plin Shitet Ndrrohet

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 19:54 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Eclipse  ·  Viti

Mitsubish

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 12:39 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Prishtinë

Bmw

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 16:13 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Uuu shitt OPEL VECTRA AUTOMATIK BENXIN/PLIN - 1989

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 01:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 Sport

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 00:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 sport

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 07:57 Vetura  ·  Opel  ·  Calibra  ·  Malishevë

Shes opel calibren sport

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 21:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

ushit flm

780 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 10:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shes gollfin 4 benxin 1.8 turbo 20 ventillsh

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 12:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 13:03 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Prishtinë

U shit bisha

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 10:50 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Lipjan

BMW. 320 BENXIN. 2.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 22:38 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Mitrovicë

Yugo Sport -89

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Jan 20:25 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Prishtinë

Yugo Sport -89

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Jan 09:58 Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Prizren

Yugo Sport -89

400 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Dhj 21:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Viti

Golf 5 r32

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 20:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

shes golfin tip top 1.6 bexin tunig sport

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benxin sport | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione