Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fellne per mercedes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1199
Audi , 68
Opel , 66
BMW , 49
Ford , 23
Peugeot , 18
Renault , 18
Fiat , 12
Citroën , 8
Škoda , 7
Acura , 7
Nissan , 3
MINI , 3
Seat , 3
Hyundai , 3
Rover , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Ssangyong , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Jeep , 2
Ferrari , 2
Porsche , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellne per mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellne per mercedes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:46
Linku:
,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 02:56 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:56 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:56 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:50 ,

Reno kango 1000 eu 1.9 dci rks i skadun

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:42 ,

VW CEDDY 2.0 DIZELL RKS 9 muj i DOGANUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

BMW 320 2.0 DIZELL KLIM RKS 2 MUJ

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:19 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS ~ 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 ,

MERCEDES BENZ E220 CDI AUTOMATIK RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:26 ,

Mercedes C200 CDI RKS 7 Muaj Ndrrim me Sharan 7 Ulse

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 ,

OPEL MERIVA 1.7 DIZELL,KLIME,viti 2005,RKS

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:36 ,

MERCEDES BENZ E250 CDI 4MATIC AVANTGARDE -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:28 ,

CITROEN C3 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:06 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:14 ,

Shes Mercedes CLS 320CDI Automatik Rks Klim Full Opcion ��

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:09 ,

alumin fellne 15 per mercedes 190 250 c cllas

170 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:52 ,

GOLF 7 - 1.6 TDI BLUEMOTION 6 SHPEJTÊSI RKS 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:37 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:28 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:18 ,

Mercedes Benz C 200 CDI Avantgarde W204 Facelift

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:18 ,

Mercedes Benz E 220 CDI 7G Automatik AMG Line Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03 ,

Mercedes Benz ML 320 CDI 7G Automatik Sport Paket Facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:03 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Automatik 1 vit RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03 ,

Mercedes Benz E 220 CDI 7G Automatik AMG Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 ,

Mercedes Vito 116CDI Automatik me 9 Ulse me Klime viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 23:55 ,

SHITET NDRROHET VW CRAFTER 2.5TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 19:28 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 15:19 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI AUTOMATIK avantgarde*Dogan te Paguar*

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 15:14 ,

MERCEDES GLK 220 CDI 4MATIC FACELIFT *Dogan te Paguar* ch

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 15:14 ,

MERCEDES GLA 200 CDI AMG - Line 7G *Dogan te Paguar* ch

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 15:14 ,

MERCEDES-BENZ C200 CDI AMG-LINE 9G *Dogan te Paguar*

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Qer 11:37 ,

Reno kango 1.9 dci 1000euro rks i skaduar 044280873

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 10:49 ,

Skoda superb 2.0TDI 190ps DSG

16 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 01:38 ,

Renault Megane Sedan 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 20:15 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 09:27 ,

Shes ose ndrroj Opel zafira 1 vit rks 7 ulse

2 100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 00:58 ,

Shitet Ford Focus

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Qer 00:47 ,

Mercedes w124 200D automatik me klime

5 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:23 ,

Nissan terrano 2 2.7 tdi

4 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:14 ,

Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:09 ,

Shitet Mercedes W124 200D Ne Gjendje Teper Te Mir

2 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellne per mercedes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione