mercedes evo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 9
BMW , 7
Fiat , 6
Ford , 3
Peugeot , 3
Toyota , 3
Opel , 2
Seat , 2
Aixam , 1
Chrysler , 1
Hyundai , 1
Porsche , 1
Sot 19:18 ,

Mercedes E 200 2.2 Cdi

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:26 ,

VW PASSAT 1.6 TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:48 ,

Mercedes-Benz C220 Manual Avangard

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:16 ,

SHES MERCEDES C CLAS 220 CDI AUTOMATIK 2004 EVO

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 ,

MERCEDES E220 AUTOMATIK “MODEL EVO” 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:51 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 ,

Mercedes Benz E220 EVO 2007 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:31 ,

MERCEDES E KLASA 300 CDI EVO BLUTEC VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14 ,

GSM Remote Control Gate Opener, Hapës porte me SIM

39 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:13 ,

Shirit LED shumëngjyrësh 30 metra

49 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:13 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

59 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:13 ,

Llampë shumëngjyrëshe RGB LED inteligjente me WiFi 15W

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:13 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:12 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:12 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:12 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

22 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:12 ,

SONOFF 4CHR3 siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

39 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:12 ,

SONOFF 4CHR3 PRO, siguresë me WiFi inteligjente me

49 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:10 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:10 ,

Micro SD Card 512GB karte memorje high speedU3

39 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:09 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:09 ,

Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM

59 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:08 ,

Kamer e fshehtë SQ11 Full HD 2MP 1080P, Dhuratë 32GB SD Card

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:07 ,

Kamer Sondë 2M, Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:07 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:06 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

99 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 22:06 ,

PTZ IP Camera 3MP, 4X Zoom, PoE, Dhuratë 32GB SD Card

89 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:05 ,

Kamer Makine DVR Full HD 1080P, Dhuratë SD Card 32GB

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:05 ,

PTZ IP Camera 8MP 4K, 5X Zoom, PoE, SD Card 32GB Dhuratë

125 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:05 ,

MISECU 5MP NVR PoE, Mikrofon dhe Altoparlant 500GB hard disk

390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:56 ,

Mercedes EVO 280 CDI

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:37 ,

Mercedes E320 CDI Avantgarde EVO 2005

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 23:29 ,

Fiat palio 1 vit rks

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 12:15 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

41 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 10:01 ,

mercedes evo e 280 cdi

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 07:19 ,

Mercedes Benz E220 EVO 2007 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 07:14 ,

Mercedes Benz E220 EVO 2007 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 09:52 ,

Mercedes e clas 2008 Evo 220 Automatik euro 4

3 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 15:43 ,

Prizë inteligjente me WiFi, Sonoff Smart Plug

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 15:41 ,

Çelës me 2 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

22 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:38 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:32 ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 09:05 ,

VwPollo 160mi km1.4 dizell 4.0 l / 100 km (e kombinuar)EXTRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 07:26 ,

Braniku i parë Mercedes E-Class w211 facelift EVO

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 15:09 ,

Mercedes Benz EVO

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim