Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes evo - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 20
BMW , 13
Opel , 12
Peugeot , 9
Citroën , 6
Chrysler , 5
Dodge , 5
Seat , 5
Fiat , 4
Renault , 4
Ford , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Nissan , 2
Toyota , 2
Daewoo , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Subaru , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes evo , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes evo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Mercedes Benz C 220 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Prishtinë

Mercedes-benz E280cdi Evo Automatik Viti 2007 Rks 1 vit

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Prishtinë

MERCEDES E280 EVO AUTOMATIK VITI 2008 FULL EXTRA

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Kastriot

Mercedes E280 EVO 2008 AvangardeAutomatik 044202497

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Kastriot

Mercedes E280 EVO 2008 AvangardeAutomatik 044202497

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 08:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 05:39 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Range rover

19 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:13 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Prishtinë

Honda civic

6 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 14:57 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE 80.000KM 6 SHPEJTSI 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.4 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2017

7 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 13:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

R LINE

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 14:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Gjakovë

Mercedes Benz E 280 Evo Cdi Viti 2006 Rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 11:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Mitrovicë

MERCEDES E270 AUTOMATIK EVO LOOK 2004 / 049665551

5 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 10:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Mitrovicë

MERCEDES E270 AUTOMATIK EVO LOOK 2005– 049849912

6 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 16:19 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Prizren

Nissan navara 2.5 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 12:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 14:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lipjan

Mercedes benz E220 EVO GJENDJE PERFKET I SAPO ARDHUR nga an

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 18:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedes Benz c220 EVO 2005

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 21:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Ferizaj

E-280 EVO 2008 4 Matic 281 mij km RKS 1 Vit

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 00:54 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Prishtinë

• Land Rover Discovery Sport HSE DYNAMIC Lux 7 Ulse / 90k Km

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
11 Maj 09:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 16:56 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 23:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes Benz E320 EVO///

11 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 09:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 08:15 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 08:14 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 08:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 21:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lipjan

MERCEDES BENZ E 320 CDI EVO AVANGARDE

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 13:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Gjilan

Mercedes Evo 2.2 Cdi 2008 RKS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 16:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Ferizaj

Mercedes Benz E 280 - 4 Matic

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 00:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 08:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7.5 facelift 2018 automatik

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Mercedes C220 cdi ( Evo) viti 2004 regjistrim 10 muj

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 14:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prishtinë

Audi A5 SportBack 3.0TDI Quattro S-Line Facelift

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Mar 09:34 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

SKODA OCTAVIA 1.6 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 15:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Gjakovë

Mercedes Benz E-280 CDi Shum Rujten 07-971-BQ

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes evo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione