Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes se - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 55
Audi , 28
BMW , 27
Fiat , 10
Ford , 10
Peugeot , 9
Renault , 8
Nissan , 6
Toyota , 4
Citroën , 4
Seat , 2
Škoda , 2
Daewoo , 2
Mazda , 1
Lotus , 1
Dacia , 1
DeTomaso , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Trabant , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes se , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes se Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:38
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:34
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:35
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:40
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 09:40
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:38
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:35
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:34
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes Benz C 220d Automatik 154.000 KM Vetem Me Dogane

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prizren

mercedes A170 Dizel AUTOMATIK.

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedes e 220

28 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjakovë

Mercedes Benz E350 AMG

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

30 000 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

GOLF 4 1.9 TD(i) 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:18 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:56 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 03:55 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 08.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 01:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

120 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 22:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Therandë

Gle 63 Amg

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 21:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Therandë

Shitje Amg 63

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT 1.9 T(DI) AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Deçan

shitet vetura fox 1.4 disel rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Maj 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 17:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjilan

MERCEDES-BENZ E 350 d Avantgarde 9G-Tronic

39 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Maj 04:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Mercedes E klas E 200. 4 matic

25 000 EUR

19 Maj 22:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjakovë

Mercedes Benz

16 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 18:56 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

SHITET & NDRROHET TOYOTA 4RUNNER

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 15:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Lipjan

Mercedes E270 cdi

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 21:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 21:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Gjilan

Mercedes E250 Special Edition

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 21:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Gjilan

Mercedes E250 Special edition

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fushë Kosovë

Mercedes Benz GLC Coupe 220d 4 matic

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 12:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prishtinë

Mercedes E class 250

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Maj 11:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

MERCEDES VITO 111 CDI me klim 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Pejë

Mercedes Vaneo 1.7 cdi

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 11:22 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Therandë

BMW X5 3.0D AUTOMATIK��

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 10:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLC 250  ·  Prishtinë

Shitet vetura Mercedes Benz GLC 250d

1 EUR

18 Pri 13:24 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Vushtrri

AUDI A3 - *AUTOMATIK* - KM 123.000 - VITI 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 13:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 45 AMG  ·  Gjakovë

MERCEDES-BENZ 245 G GLA 220 CDI - AMG Line Automatik Full Fu

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 13:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet golf 7.5

16 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 23:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz 220D

31 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 10:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Lipjan

Mercedes A170 CDI RKS

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 01:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Prishtinë

Mercedes cls 320 cdi v6 rks 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT B5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 250  ·  Prishtinë

Benz Se 250 , viti 1967

20 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Mar 02:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

shesim veturen

33 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 07:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

RENT a CAR ☆ VETURA me QERA - 044 900 660

19 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 20:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 12:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 45 AMG  ·  Gjilan

Mercedes CLA45 AMG

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 09:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8.5 2020 Me doganë

24 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes se | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione