wolsfagen | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 1
BMW , 1
Dodge , 1
Fiat , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe wolsfagen,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj wolsfagen Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Maj 23:47 ,

Shitet kombi Wolsfagen 1.9 dizell viti 2001

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 22:02 ,

����SHiTEN FELLNET 16 WW GOLF 5/6 ME GOMA��

170 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 21:59 ,

Fellne per audi opel wolsfagen

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 10:21 ,

ushit. wolsfagen T4 viti 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 19:45 ,

SHITET GOLF 2 1.6 DIESEL

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 04:33 ,

Wolsfagen

2 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 05:54 ,

Vetur

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 03:19 ,

Shiten fellnet 17 Roll Oreginalle

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 12:40 ,

Shitet VW Wolsfagen me rimorkio

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Mar 10:55 ,

WOLSFAGEN T5

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 14:51 ,

Fiat ducato

1 650 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 11:17 ,

Wolsfagen T4 kombi

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 19:26 ,

Shitet vetura ne gjendje te rregullt

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 12:10 ,

Wolsfagen

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 17:20 ,

Nissan terrano

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 21:52 ,

Amarok wolsfagen

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 20:21 ,

Shes fellnet

450 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 16:23 ,

Wolsfagen kedi

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 19:01 ,

Mercedes benz 250 dizel

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 01:29 ,

Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Pri 13:52 ,

Shes 3 Makina per pjes

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 19:18 ,

wolsfagen t4

4 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 17:43 ,

WV WOLSFAGEN JETA

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 13:59 ,

Wolsfagen

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 16:18 ,

Shes Mercedes Benz Furgon

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Dhj 10:03 ,

��- GOMA 185/65/15 TE REJA + FELLNE��-

110 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 23:22 ,

shitet kamioneta

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Sht 00:51 ,

apterush

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 08:36 ,

Jetta wolsfagen

950 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Korr 15:21 ,

kombi me marrveshje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Korr 20:08 ,

Jetta Wolsfagen

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 18:45 ,

ME MARVESHJE

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:47 ,

Wolsfagen passat katavan

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:52 ,

Shes/ Ndrroj Polo Ngjendje te rregullt Urgjent!

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Pri 15:59 ,

Wolsfagen

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 04:08 ,

Buba wolsfagen bettle

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 17:36 ,

t5 transporter

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 23:06 ,

SHES WOLSFAGEN JETA 045893771

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 17:22 ,

Wolsfagen t2 1.9 disel

1 750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 21:42 ,

u shit faliminderit merrjep

500 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 19:10 ,

shes makinen wvCedi

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 14:52 ,

Shes fegla per wolsfagen

100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 16:40 ,

GOMA TREJA ME BANDASH PER GOLF5 ..ETJ

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 14:44 ,

Wolsfagen Polo

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 10:34 ,

Shitet w caddy

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 16:01 ,

045224542

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 17:57 ,

Caddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 16:29 ,

Shitet vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 23:21 ,

VW Jetta dizel

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj wolsfagen | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione