Prishtinë | Makina | Vetura | Seat | Altea

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Altea | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:45 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 Shitorja ,

Seat Altea 2.0 Tdi Viti 2005 Rks Veq 4444€ + 383 44 838 848

4 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:40 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI EXTRA I RUJTUN rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 23:08 ,

Seat sltea 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 15:13 ,

Shitet Seat Altea Automatik DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 10:24 ,

Seat Altea 2.0

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 11:35 ,

Shite

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 18:24 ,

Seat altea ����

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 11:46 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 12:22 ,

shes seat altea xl viti 2008 disel automatik

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 22:04 ,

Shitet vetura Seat Altea ne gjendje shume te mire

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 18:57 ,

Seat Altea 2.0 2005

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 16:40 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 17:47 ,

Shitet Seat Altea

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:27 ,

SEAT ALTEA XL

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 13:57 ,

Seat Altea 2.0tdi DSG Qmimi fiks

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 16:46 ,

Seat Altea XL

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:07 ,

Shes veturen seat altea xl

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:37 ,

Shitet Seat Altea-Xl

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:20 ,

Seat Altea

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:00 ,

Shes veturen seat altea xl

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:29 ,

Sest Altea

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 18:50 ,

Seat altea xl

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 21:21 ,

vetura esht shum e rujtun si mrena ashtu edhe jash

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 23:28 ,

Seat Altea 2.0 TDI

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 16:53 ,

Seat altea

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 20:58 ,

Seat Altea xl.

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 19:47 ,

Seat Alte-XL 2008 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 14:04 ,

Seat Altea 1.9 Tdi 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 20:56 ,

Seat Altea dizel 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 13:58 ,

Seat. Altea. DSG AUTOMATIK 2.0 TDI. 1 Vit RKS

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 13:57 ,

Seat Altea. 2.0 TDI. AUTOMATIK DSG. 1 Vit rks full

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 16:37 ,

Shitet seat altea XL

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 08:49 ,

SHITET SEAT ALTEA 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 20:24 ,

Seat Altea,2.0 Tdi

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 10:07 ,

Seat Altea

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 09:37 ,

SHITET SEAT ALTEA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 23:48 ,

Seat Altea XL

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 23:10 ,

SEAT ALTEA -09

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 00:10 ,

Shes seat altea XL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 00:10 ,

Shes

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 15:20 ,

Seat Altea Xl

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Altea | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione