Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Të gjitha në Prishtinë

Alhambra , 58
Altea , 126
Arona , 13
Arosa , 19
Cordoba , 77
Exeo , 24
Ibiza , 369
Inca , 71
Leon , 133
Marbella , 2
Mii , 8
Terra , 7
Toledo , 65

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

SEAT ARONA 1.6 TDI VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:32 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA (FR) 1.4 TSI BENZIN

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon FR 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21 Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 tdi - RKS - viti - 2012

6 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 TDI Style 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Vetura , Prishtinë

Seat Exeo 2.0 TDI Automatik Viti.2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:03 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:02 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON EXECUTIVE 1.6 TDI FULL I DOGANUAR 2016

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA XL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:46 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON Fr 2.0 TDI DSG 2013

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:53 Vetura , Prishtinë

SEAT EXEO 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 22:33 Vetura , Prishtinë

shes Seat Ibiza 1.4 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 19:02 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 10:54 Vetura , Prishtinë

Seat Cordoba 1.9 Tdi 2004 Pa Dogan.

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 10:43 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 2.0 TDI FR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 09:50 Vetura , Prishtinë

Seat arosa rks 7. Muj

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 23:49 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me SUV Automatik

9 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 23:48 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me SUV Automatik

9 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 22:14 Vetura , Prishtinë

Seat ateca 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 23:15 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 1.6 DIZEL MANUALL VITI 2013 RKS

7 990 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Dhj 17:16 Vetura , Prishtinë

Shes seat ibiza 2003 1.9

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 04:46 Vetura , Prishtinë

Shitet dhe nderrohet-Seat Altea XL 2011

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 16:31 Vetura , Prishtinë

Shes Seat Leon 1.6 TDI DSG Automatik 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 08:05 Vetura , Prishtinë

Seat Inca vp. 1999

27 Nën 17:44 Vetura , Prishtinë

Seat Mii 1.0 Benzin i ardhen prej CH

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 08:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Ibiza 1.9 TDI

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 23:20
Linku:
Vetura , Prishtinë

Seat Exeo 2.0 TDI Automatik Viti.2013

6 210 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 11:43 Vetura , Prishtinë

SHES SEAT TOLEDO VITI 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 08:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
24 Nën 09:25 Vetura , Prishtinë

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 23:26 Vetura , Prishtinë

Seat Leon

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 22:29 Vetura , Prishtinë

Vw Seat Leon 1.9 TDI •Automatik• Dsg / 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 15:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 15:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Arona 1.6 TDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Nën 15:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Arona 1.6 TDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Nën 18:46 Vetura , Prishtinë

Ne Blejm Vetura, Shite Veturen Shpejt tek Ne

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 14:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Ibiza

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 14:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Ibiza

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 13:00 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Pikap Seat

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 13:00 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Pikap Seat

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 13:00 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Pikap Seat

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 16:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Nën 16:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione