Prishtinë | Makina | Vetura | Seat | Ibiza

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Ibiza | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:48 ,

u shitt Seat Ibiza 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:23 ,

SEAT IBIZA 1.9

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 22:28 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 80PS BlueMotion

3 550 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:56 ,

seat ibiza 1.9 tdi me klim

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 13:24 ,

Seat ibiza 2.0 fr

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 12:02 ,

Seat ibiza 2.0 fr

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 21:27 ,

Seat Ibiza 1.6 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 13:08 ,

Seat Ibiza 2009 1.9 TDI

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 22:34 ,

SEAT IBIZA 2001 1.9TDI 1VJET RKS +38349550140

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 13:38 ,

Seat Ibiza FR 1.4 Benzin Automatik Nga Zvicra

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 19:44 ,

Seat ibiza FR

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:29 Shitorja ,

U SHIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Mar 12:22 ,

Seat Ibiza 1.6 tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 18:25 ,

Rent a Car GENEVA - Seat Ibiza 1.6 TDI 044/26 1111

20 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 13:42 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 18:07 ,

U shit ....Seat Ibiza

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 10:34 ,

Seat ibiza 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 09:42 ,

Seat ibiza

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 10:31 ,

Seat Ibiza 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 12:10 ,

Shitet Seat Ibiza 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 14:23 ,

Seat ibiza 1.6 dizel

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Jan 09:11 ,

Seat 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Jan 10:41 ,

Seat ibiza 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 09:05 ,

Seat 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 13:35 ,

Seat ibiza 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 13:36 ,

SEAT IBIZA TDI 1.6 Style

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 13:46 ,

Seat ibiza

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Dhj 10:11 ,

Seat 1.2 benzin rks viti 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 18:09 ,

Seat ibiza 1.2 benz viti 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 20:27 ,

SEAT IBIZIA 1.6 TDI 2010 ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 18:19 ,

Seat ibiza 1.2 benzin viti 2009 1vit rks

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 23:05 ,

seat

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 13:50 ,

SEAT IBIZA 1.2

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 10:23 ,

Blej Vetura Blej Vetura Blej Vetura

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Tet 14:47 ,

Seat Ibiza dizel

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 10:58 ,

Shes Seat Ibizia 1.2 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 08:06 ,

Seat disel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 10:21 ,

Kerri ne shitje

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 21:29 ,

U Shit Flmmmmm

17 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 11:51 ,

seat ibiza 1.9 tdi me klim pa dogan

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 19:47 ,

Seat Ibiza 1.2 TSI (Benzin) 105 PS ,

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Sht 18:29 ,

Seat ibiza 2011

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 18:28 ,

Seat ibiza 1.6 tdi 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 14:56 ,

seat ibiza 1.9 sdi pa dogan sen i ri

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Gush 12:21 ,

SEAT IBIZA

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 17:12 ,

SEAT IBIZA 2009 1.2Benzin

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Ibiza | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione