Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Ibiza Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Seat Ibiza | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

SEAT IBIZA 1.6TDI FR SPORT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:41 Vetura , Gjilan

SEAT IBIZA 1.2FR I DOGANUAR ��������

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:58 Vetura , Gjilan

Seat ibiza Fr

10 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:50 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA (FR) 1.4 TSI BENZIN

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:27 Vetura , Pejë

Seat Ibiza FR 1.6 TDI Manual 2014 VETEM me DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Vetura , Ferizaj

Seat ibiza FR 1.6 TDI Manual 2014 VETEM me DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Prizren

SEAT Leon 1.2 TSI Manual 2012 •COPA• 195.xxx Kilometra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 tdi - RKS - viti - 2012

6 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Vetura , Ferizaj

Seat Ibiza 1.6 TDI Me Dogan te Paguar

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 Vetura , Prishtinë

Shitet - SEAT IBIZA STYLE 1.6 TDI 2013 DOGANUAR

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:48 Vetura , Prishtinë

Seat ibiza 1.9TDI viti 2009 rks gjendje perfekte

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:43 Vetura , Mitrovicë

Seat Ibiza 1.4 TDI

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:48 Vetura , Ferizaj

shes seat ibiza 1.2 tdi me dogan te paguar 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 14:42 Vetura , Prizren

Seat ibiza

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet seat ibiza

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 00:21 Vetura , Prizren

Seat ibiza

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 00:04 Vetura , Pejë

Seat ibiza 1.9 2014 1900000km

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 14:44 Vetura , Gjakovë

Seat ibiza 2003 1.9 tdi 131 ps 6 shpejtsi

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 20:57 Vetura , Pejë

Seat

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 10:19 Vetura , Gjakovë

Seat ibiza 2003 1.9 tdi 131 ps

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:19 Vetura , Gjakovë

Seat ibiza 2003 1.9 tdi 131 ps

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 07:53 Vetura , Prishtinë

I shitur ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 07:41 Vetura , Viti

Seat Ibiza 1.6 dizel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 20:40 Vetura , Drenas

Seat Ibiza 1.4 Dizel

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 12:25 Vetura , Gjilan

Seat 1.6 diesel me dogan pagume

9 500 EUR

26 Sht 07:40 Vetura , Gjilan

Seat

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 05:14 Vetura , Pejë

Shitet SEAT IBIZA 1.0 MPI

1 900 EUR Price Reduced

25 Sht 12:04 Vetura , Ferizaj

Seat ibiza 2.0 Fr 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 21:15 Vetura , Pejë

seat ibiza 1.2 dizell

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 18:21 Vetura , Ferizaj

Shitet seat ibiza 1.6TDI

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 09:12 Vetura , Lipjan

Seat ibiza

5 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 08:11 Vetura , Gjilan

Seat Ibiza 1.2 TDI

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 18:46 Vetura , Ferizaj

Seat ibiza Fr 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 18:02 Vetura , Viti

seat ibiza 2014.11 highline BMT full opsion nga zvicrra

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 15:55 Vetura , Pejë

Shes Seat IBIZA

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 00:59 Vetura , Prishtinë

Seat ibiza 1.9 TDi 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 13:04 Vetura , Prizren

Seat Ibiza 1.9 TDI 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 22:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Ibiza Bocanegra 1.4 TSI

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 20:47 Vetura , Fushë Kosovë

Seat ibiza 1.9

25 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 04:01 Vetura , Gjilan

Shitet Seat Ibiza 1.4 Benzin

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 03:58 Vetura , Besianë

u shit flm����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 20:43 Vetura , Prishtinë

seat ibiz 1.9Sdi Me klim ndrrimi me vetur pa dogan

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 20:58 Vetura , Mitrovicë

SEAT IBIZA 77000KM!!!

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Korr 14:02 Vetura , Gjilan

Seat ibiza 1.4 tdi disel

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 14:01 Vetura , Rahovec

vetura

5 900 EUR

28 Korr 14:01 Vetura , Rahovec

vetura

5 900 EUR

28 Korr 06:45 Vetura , Prishtinë

Seat ibiza

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 18:40 Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 16:25 Vetura , Rahovec

vetura

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 08:57 Vetura , Fushë Kosovë

I shitur...

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Seat Ibiza | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione