Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | Carina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota Carina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Dhj 22:59 Vetura , Vushtrri

Toyota Carina

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:02 Vetura , Besianë

Toyota Carina II Diesel

999 EUR Price Reduced

03 Tet 21:07 Vetura , Drenas

TOYOTA 2.0 BENZIN+GAS

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 19:38 Vetura , Prishtinë

toyota

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 15:23 Vetura , Gjakovë

Shitet tyota benzin 2.0

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 11:09 Vetura , Drenas

Shitet 550 €

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 10:41 Vetura , Pejë

Toyota carina 2.0 disel

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:21 Vetura , Ferizaj

toyota

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 12:51 Vetura , Pejë

Me marrveshje

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 18:29 Vetura , Pejë

Shes toyota 2.0 u shit flm merrjep

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 14:01 Vetura , Drenas

Toyota 1.6 16V urgjent qmim shum tmir ju dha

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 15:43 Vetura , Drenas

Toyota 1.6 16V me klim RKS 13.01.2018

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 14:03 Vetura , Drenas

Toyota me klim regj. Deri me 13.01.2018

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 11:57 Vetura , Therandë

Shitet vetura toyota carina me marrveshje

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Tet 09:24 Vetura , Drenas

toyota me klim 1.6 benzin

1 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 10:45 Vetura , Drenas

Toyota Carina benzin -91

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 16:01 Vetura , Drenas

Toyota 1.6 me klim

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 09:20 Vetura , Drenas

Toyota 1.6 benzin me klim

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 11:57 Vetura , Gjakovë

Toyota

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:43 Vetura , Gjakovë

Toyota Carina viti 1993

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:39 Vetura , Gjakovë

Toyota Carina

450 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 12:30 Vetura , Pejë

Shitet Toyota

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota Carina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione