Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mazda - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mazda , 1282
Audi , 260
Opel , 229
BMW , 209
Ford , 96
Peugeot , 76
Renault , 73
Citroën , 67
Fiat , 65
Seat , 24
Škoda , 22
Alfa Romeo , 19
Nissan , 18
Toyota , 18
Land Rover , 18
Mitsubishi , 18
Jeep , 16
Hyundai , 15
Volvo , 15
Smart , 9
Suzuki , 8
Kia , 8
Daihatsu , 8
Chrysler , 7
Honda , 7
Lancia , 7
MINI , 6
Dodge , 6
Acura , 5
Rover , 5
Daewoo , 5
Dacia , 3
Zastava , 3
Jaguar , 3
Ssangyong , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
Porsche , 2
Lada , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mazda , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mazda Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 GTD 2016 Pano Sound System

16 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

27 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Drenas

Passat b7

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Pa DOGAN

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell) / Pa DOGAN

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:08 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 08.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:38 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Prishtinë

Mazda 6 2.0D RKS ne gjendje shume te mire

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Touran 2.0 TDI 2012 Match

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:26 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

700 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI 2007 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI RKS I CLAJMRUAR

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:21 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

Shitet citroen c4 1.6 HDI 90HP 2006 RKS 7 vite ni pronar

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:18 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:25 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Shitet Komplet

200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:18 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel viti 2006 RKS 1 VIT

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:17 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT 1.9 T(DI) AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Multivan  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse Tel ☎️ 049/883-399

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:03 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

Bmw X1 i ardhur nga ������������

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2007 -PA DOGAN-

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy MAXI 1.6 TDI 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

R LINE

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:56 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 2.0 Hdi 2014 nga ZVICRRA

4 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:39 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ferizaj

Mazda 3 1.6 Dizell 2011 / 043507375 viber

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

Mercedes C 220 Amg Line Automatik RKS

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:50 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Prizren

volvo xc60 2014 super full options panorama

16 500 EUR

Dje 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mazda | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione