Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Caddy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:54 ,

Shitet vw caddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 08:58 Shitorja ,

Caddy 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
22 Pri 10:06 ,

Shitetet

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:12 ,

Pickup

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 15:26 ,

Shitet Caddy 5 ulse

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 15:26 ,

Shitet Caddy 5 ulse

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 18:16 ,

VW Caddy

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 22:33 ,

Shitet pikapi caddy 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 12:34 ,

Shitet pikapi

970 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 20:19 ,

Candy 2007 rks 6 muj ndrrim me vetur

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 21:24 ,

U shit flm merr jep

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 13:45 ,

Shitet VW CADDY

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 23:21 ,

Shitet

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 00:08 ,

Shitet pikapi

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 10:23 ,

Shitet caddy

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 21:19 ,

Shitet caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 12:48 ,

Shitet VW caddy 1.9 tdi

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 08:46 ,

VW Caddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 19:49 ,

Shitet caddy

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 11:13 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 10:18 ,

Cedyy

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Tet 12:16 ,

Caddy

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 08:57 ,

Shitet kedy viti 2005

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:52 ,

Caddy 1.9 sdi rks i skadum ndrrim me vetur

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 10:13 ,

Vw caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 19:55 ,

Caddy, 2011 i sapo doganuar

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 20:54 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 18:43 ,

Shes pikapin

980 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 20:04 ,

Caddy 1.9 TDI

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 00:59 ,

Shitet caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 20:58 ,

Shitet caddy 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 06:42 ,

Shitet. Kedi në gjendje te mir

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 21:38 ,

VW Caddy 1.9 TDI 105 PS

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 18:20 ,

VW Caddy 1.9 TDI 105 PS

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 19:35 ,

Halete per mekanik

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Shk 16:15 ,

caddy

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 01:11 ,

vw caddy boj ndrriim

3 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 22:20 ,

vw caddy boj ndrrim

3 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 16:26 ,

VW caddy 1.9sdi viti 98 plot 1 vit regjistrim ��

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 12:55 ,

Shes wv caddy 1.9 sdi viti 98 regjistrim 1 vit

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 20:29 ,

shes caddy rks

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Shk 18:07 ,

shes cady

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 17:37 ,

caddy

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 18:33 ,

Caddy 1.9 RKS ndrroj

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 20:40 ,

Vetur

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 11:50 ,

shitet

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 20:05 ,

Cady

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 01:25 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 20:20 ,

vw caddy 2.0 SDI i posaardhur radio usb aux

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Gush 16:42 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione