Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Skenderaj

Golf , 1773
Passat , 497
T3 , 46
T4 , 320
T5 , 54
T6 , 3
181 , 4
Amarok , 4
Beetle , 2
Bora , 27
Caddy , 202
CC , 5
Corrado , 1
Crafter , 6
e-Golf , 15
Eos , 1
Fox , 8
Jetta , 48
Käfer , 1
LT , 12
Lupo , 4
Phaeton , 2
Polo , 113
Sharan , 27
T2 , 147
Tiguan , 22
Touareg , 8
Touran , 77
up! , 5
Vento , 24

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Skenderaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Skenderaj

Shes tiguan 2019 me dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Skenderaj

VW UP 2016 94mi km Veq me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Qer 18:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Skenderaj

Touran 2.0 tdi DSG 2014

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Qer 08:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

BLEJ KATALIZATORA

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 04:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

shitet

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 20:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 16:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Skenderaj

Shes caddy 1.9 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 06:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Skenderaj

Shitet ose ndrrohet pikapi Caddy 1.9 TDI me KLIMË

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 21:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 7.5

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 23:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Skenderaj

Shitet e-up 2017

12 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Qer 18:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Skenderaj

SHES PASSAT 1.9 TDI SHUM INRUJTUN

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 07:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Skenderaj

VW Caddy 2014 me ulese RKS 1 vite

8 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 22:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Skenderaj

Shes pasatin

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 2 1.6 dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 3 1.9 dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Qer 23:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Shitet golf 2

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 09:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 2 ne gjendje perfekte

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Qer 07:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf V

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 00:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Skenderaj

2014 VW CADDY TDI me ulese RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 18:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Skenderaj

Shitet kedy 2000 1.9 SDI

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 14:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Skenderaj

SHES PASSAT 1.9 TDI SHUM I RUJTUN

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 05:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 7 2.0 GTD 2018 048680092

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 05:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 19:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Kombi  ·  Skenderaj

shitet kombi 4x4

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 21:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Shitet golf 2 1.6 turbo dizel rigjistrim deri 09/06/24

680 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 19:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Multivan  ·  Skenderaj

Shes kamioneta ww

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 04:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Skenderaj

Shitet Sharani Automatik

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 01:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 14:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Skenderaj

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Maj 05:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Seat cordoba 1.9 TDI

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 14:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 22:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 6 2.0 TDI 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 22:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Skenderaj

T2 rks i çlajmeruar 1983 1.6 fabrikisht

1 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 03:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Skenderaj

Shitet Sharon 1.9

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 14:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Skenderaj

Shitet kombi 1.9 sdi

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 2, me 1 vjet rks

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Pri 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 4 1.9 TDI 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Pri 13:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf4 1.9 TDI

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Pri 01:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Skenderaj

t4 shitet arsya sme duhet

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 18:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

shitet vetura golf 2 1.6 dizell hidraulik

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 7 r line

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Pri 17:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Skenderaj

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 14:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Skenderaj

Ceddy 2.0 sdi

35 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 12:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Passat 3c gjendje top rks + regjistrim dej 2025 pa hiptoek

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 04:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 2 1.6 turbo dizell

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Pri 16:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Skenderaj

Shitet Caddy Maxi

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 09:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Skenderaj

Caddy tdi DSG 2010

1 111 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 09:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Skenderaj

Shes veturen

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 05:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 2 1.6 turbo

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione