Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 190 automatik - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 190 automatik , kategori , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 190 automatik Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Jan 13:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo

3 EUR

15 Dhj 20:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes e 220

55 EUR Price Reduced

06 Dhj 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Mitrovicë

Blejm vetura te aksidentume dhe me Defekt

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
03 Dhj 23:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 14:57 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Mitrovicë

E shitur!

9 600 EUR

21 Sht 09:39 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet bicileta e firmes Fischer - German

50 EUR

19 Gush 13:30 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Autolarje kärcher

19 Gush 13:29 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Autolarje wap

19 Gush 13:28 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Autolarje kärcher

19 Gush 13:26 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Autolarje kärcher

07 Qer 18:19 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Fshisa kärcher

06 Qer 21:59 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Autolarje

04 Qer 13:34 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Autolarje kärcher

04 Qer 13:01 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Autolarje wap

03 Qer 23:03 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Fshisa kärcher

19 Pri 22:26 Kafshë në fermë  ·  Mitrovicë

Papagaj rosella

400 EUR

27 Mar 20:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 09:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

13 Nën 23:33 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Fshisa kärcher

03 Nën 00:14 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 11:37 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Autolarje kärcher

23 Sht 11:37 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Autolarje

29 Maj 20:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 20:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Mitrovicë

Mercedes C250 CDI Avantgarde 2012 I SHITUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 16:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes E220 Avantgarde 100.000km I sapo Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Nën 09:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Mitrovicë

Mercedes E250

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 13:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Mitrovicë

Mercedes C220 CDI Automatik U SHIT FLM MERRJEP

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 17:18 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

U shit

149 EUR

02 Jan 13:35 Vetura  ·  Kia  ·  Carnival  ·  Mitrovicë

Kia Carnival dizel 1 VIT RKS 7 ulse automatik 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Mitrovicë

Mercedes E350 Amg line U Shit flm merrjep

17 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 190 automatik | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione