Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:13
Linku:
Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa 112.4 metra

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 13:12 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera afer Nenkalimit

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:12 Banesa , Ferizaj

Jepet Banesa me Qera ne mes Qytetit Ferizaj

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:12 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me qera ne Ferizaj afer Nenkalimit

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 02:24 Banesa , Ferizaj

NE QENDER BANESA ipet me Qera Kati i Pare. 2 Dhoma Gjumi

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:17 Banesa , Ferizaj

Banes me Qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:57 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA NE FERIZAJ

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:02 Banesa , Ferizaj

Ipet me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 09:20 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa Xhon Serreqi Ferizaj

1 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 22:04 Banesa , Ferizaj

Ipet me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
23 Sht 15:57 Banesa , Ferizaj

Banesa në shitëje e mobiluar me flet posedim

1 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 20:26 Banesa , Ferizaj

Banese te ganirosha perball gjykates

1 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 23:39 Banesa , Ferizaj

Banese te ganirosha perball gjykates

1 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Sht 22:17 Banesa , Ferizaj

shitet banesa ne rrugen Halim Spahia

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Sht 12:49 Banesa , Ferizaj

Banese te ganirosha perball gjykates

1 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Sht 16:15 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 64 m te ganiroaha

1 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Sht 23:52 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 64 m

1 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Sht 19:33 Banesa , Ferizaj

Banesa ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Sht 18:28 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa ne rrugen Driton Islami

1 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Sht 15:08 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA NE FERIZAJ

1 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Gush 14:35 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA NE FERIZAJ

1 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Gush 10:30 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 67.15 m2 e kompletuar me flet poseduse

1 EUR Price Reduced

18 Gush 11:31 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Gush 21:04 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 120 m2 Te Alvera

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
30 Korr 18:54 Banesa , Ferizaj

SHITET-BANESA në Rr.Astrit Bytyqi !

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Korr 18:54 Banesa , Ferizaj

SHITET-BANESA në Rr.Astrit Bytyqi -LAGJE-TE-RE

1 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Korr 16:39 Banesa , Ferizaj

SHITET-BANESA në Rr.Astrit Bytyqi .LAGJE TE RE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
26 Korr 13:37 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa Ferizaj 98m2 KATI 1

1 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Korr 06:56 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera Ferizaj 045390003

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Korr 18:17 Banesa , Ferizaj

Shes banesen

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Korr 08:55 Banesa , Ferizaj

Ipet me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Korr 03:01 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Korr 08:33 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Korr 18:30 Banesa , Ferizaj

Ipet me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Korr 15:39 Banesa , Ferizaj

Shitet Banese ne Qendër të Ferizajit 106 M2

1 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Korr 15:06 Banesa , Ferizaj

Banesa ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Qer 09:08 Banesa , Ferizaj

Ipet me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Qer 07:14 Banesa , Ferizaj

Ipet Me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
24 Qer 11:41 Banesa , Ferizaj

Ipet me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Qer 07:40 Banesa , Ferizaj

Leshohet banesa me qera

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
19 Qer 04:50 Banesa , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Qer 13:32 Banesa , Ferizaj

Banesat në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Qer 13:32 Banesa , Ferizaj

Banesa ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Qer 22:03 Banesa , Ferizaj

Ipet Me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
16 Qer 12:29 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Qer 23:35 Banesa , Ferizaj

Ipet Me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
15 Qer 13:40 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Qer 13:34 Banesa , Ferizaj

Ipet me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Qer 02:35 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Qer 09:23 Banesa , Ferizaj

Banesa me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Qer 23:08 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me Qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione