Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Jan 12:36 Banesa , Ferizaj

Urgjent

26 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
04 Jan 14:57 Banesa , Ferizaj

Shihet Urgjent!

550 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Dhj 21:30 Banesa , Ferizaj

Banes

Numri i dhomave: 3
21 Shk 14:14 Banesa , Ferizaj

Banesa ne qender 86m

630 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Sht 19:41 Banesa , Ferizaj

Pershendetje

22 Sht 19:41 Banesa , Ferizaj

kerkoj banes ne ferizaj

01 Sht 12:27 Banesa , Ferizaj

Banesa ne shitje urgjent

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Pri 13:42 Banesa , Ferizaj

urgjent

360 EUR Price Reduced

19 Pri 16:24 Banesa , Ferizaj

shitet banesa urgjent!

360 EUR

Numri i dhomave: 3,5
17 Pri 23:18 Banesa , Ferizaj

urgjent

360 EUR

Numri i dhomave: 3,5
16 Pri 19:23 Banesa , Ferizaj

urgjent

360 EUR

Numri i dhomave: 3,5
19 Shk 08:47 Banesa , Ferizaj

Shitet Urgjent Banese Ne Ferizaj

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Shk 19:02 Banesa , Ferizaj

Shitet Urgjent Banese Ne Ferizaj

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
13 Shk 11:51 Banesa , Ferizaj

Shitet Urgjent Banese Ne Ferizaj

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
14 Sht 18:31 Banesa , Ferizaj

SHITEN URGJENT BANESAT

Numri i dhomave: 2
12 Sht 19:38 Banesa , Ferizaj

SHITEN URGJENT BANESAT

Numri i dhomave: 2
12 Sht 19:26 Banesa , Ferizaj

Shitet urgjent banesa

Numri i dhomave: 2,5
10 Sht 13:58 Banesa , Ferizaj

SHITEN URGJENT BANESAT

595 EUR

Numri i dhomave: 2,5
07 Sht 19:01 Banesa , Ferizaj

SHITET URGJENT BANESA

Numri i dhomave: 2
05 Sht 16:57 Banesa , Ferizaj

SHITET URGJENT BANESA

Numri i dhomave: 3
05 Sht 16:18 Banesa , Ferizaj

SHITET URGJENT BANESA

Numri i dhomave: 2
24 Gush 12:56 Banesa , Ferizaj

Banes URGJENT

500 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Gush 10:53 Banesa , Ferizaj

Banesa urgjent me qmim te lirë

22 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
04 Gush 07:00 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA (urgjent)

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
19 Qer 19:37 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA URGJENT

Numri i dhomave: 2
21 Pri 13:10 Banesa , Ferizaj

Kerkohet Banes me Wera Urgjent

01 Pri 22:08 Banesa , Ferizaj

Pershendetje

13 Dhj 15:51 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA URGJENT!

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Dhj 23:05 Banesa , Ferizaj

Urgjent shit.ban. 86 m e mobil. te posta 35 mijë €

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
19 Nën 13:38 Banesa , Ferizaj

Urgjent urgjent

Numri i dhomave: 4
29 Tet 11:27 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa urgjent

52 800 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Tet 14:01 Banesa , Ferizaj

Shes Banes Urgjent

49 600 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Tet 21:57 Banesa , Ferizaj

Urgjent shitet banesa 86 m 35.000€ e mobiluar

35 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3,5
02 Tet 19:40 Banesa , Ferizaj

Shitet urgjent banesa

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Sht 00:40 Banesa , Ferizaj

Shitet urgjent

1 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Gush 03:04 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa ne ferizaj urgjent

1 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Gush 22:35 Banesa , Ferizaj

URGJENT SHES BANESEN 60M2 RRUGA GJILANIT KATI I 2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Qer 17:25 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa

Numri i dhomave: 1
03 Maj 11:55 Banesa , Ferizaj

Urgjent Shitet Banesa 108 M2 3 Dhoma gjumi Kati 7

380 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Pri 09:06 Banesa , Ferizaj

banes

06 Mar 16:57 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa Urgjent !!!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Mar 19:23 Banesa , Ferizaj

Shes banesen urgjent

1 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Jan 12:11 Banesa , Ferizaj

BANESË / BANESA

Numri i dhomave: 3
07 Sht 13:01 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa URGJENT

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Korr 17:37 Banesa , Ferizaj

Kerkoj banes me qira

28 Shk 22:07 Banesa , Ferizaj

Shitet urgjent banesa perball mentorit ne ferizaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Shk 11:10 Banesa , Ferizaj

shes Urgjent Banesen 64 M2 .

450 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Gush 09:27 Banesa , Ferizaj

Shes URGJENT banesen te Nderimi

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Urgjent në kategorinë Makina
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Renault | Kangoo
  • urgjent në kategorinë Vetura | Opel | Kadett
  • Urgjent në kategorinë Vetura | BMW | X1 | X-modele
  • urgjent në kategorinë Vetura | BMW | 760 | Seri 7
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Maserati
  • urgjent në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B 180 | B-Class
  • urgjent në kategorinë Banesa
  • urgjent në kategorinë Vetura | Ford | Galaxy
  • URGJENT në kategorinë Vetura | Renault | Grand Scenic

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione