Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Urgjent - Banesa Të gjitha në Kosovë

Prishtinë , 1427
Prizren , 101
Ferizaj , 67
Mitrovicë , 63
Vushtrri , 56
Pejë , 54
Gjilan , 44
Gjakovë , 28
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Urgjent , kategori Banesa , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Urgjent Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri !DELTA

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar

Sot 17:54
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 3+1 NË RRUGËN C

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë në shitje në Aktash 92m2

1 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 16:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri !DELTA

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Banesa  ·  Prizren

Urgjent Shitet Banesa 85 m2 Kat i 1

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

URGJENT Shitet banesa

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
16 Maj 22:50 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa 83 meter katror

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Maj 12:38 Banesa  ·  Pejë

JEPEN ME QERA OSE SHITEN DUGOJT URGJENT NE PEJE NE QENDER

Numri i dhomave: 4
16 Maj 12:38 Banesa  ·  Pejë

Shiten urgjent dugojt ne peje

Numri i dhomave: 4
16 Maj 12:35 Banesa  ·  Pejë

URGJENT SHITET BANESA NE SEMITRONIX NE QENDER

Numri i dhomave: 3
15 Maj 10:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Pejë

HOME VIP 120m/2 SHETÊ BANES te HEKURUDHA

900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
12 Maj 13:56 Banesa  ·  Lipjan

Shitet Banesa ne shesh te Lipjanit

Numri i dhomave: 3
11 Maj 21:41 Banesa  ·  Mitrovicë

Urgjent...shes banesen

Numri i dhomave: 3
10 Maj 19:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

SHITET BANESA URGJENT

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
07 Maj 19:36 Banesa  ·  Pejë

Kërkoj Urgjent Banes

02 Maj 23:14 Banesa  ·  Prishtinë

Urgjent-Gasionere me qera

29 Pri 19:35 Banesa  ·  Prishtinë

QENDER - Banesa me qira

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Pri 19:30 Banesa  ·  Prishtinë

QENDER - banesa me qira

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Pri 14:59 Banesa  ·  Mitrovicë

Urgjent shes banesat

Numri i dhomave: 3
29 Pri 10:38 Banesa  ·  Prizren

SHITET BANES URGJENT ÇMIMI ARSYESHEM

950 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Pri 10:38 Banesa  ·  Prizren

BANESA NE SHITJE NDERTIM I RI URGJENT

800 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Pri 10:36 Banesa  ·  Prizren

BANESA NE SHITJE URGJENT NDERTIMI RI

900 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Pri 12:48 Banesa  ·  Mitrovicë

Urgjent...shitet Banesa

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Pri 23:00 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Urgjent

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Pri 09:24 Banesa  ·  Mitrovicë

Urgjent shes banesat

64 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Pri 19:44 Banesa  ·  Mitrovicë

Urgjent shes banesen

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Urgjent | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione