urgjent | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3443
Opel , 1242
Mercedes-Benz , 1066
Audi , 715
Renault , 480
Fiat , 456
BMW , 435
Peugeot , 359
Ford , 317
Citroën , 234
Alfa Romeo , 110
Seat , 91
Mitsubishi , 68
Acura , 67
Hyundai , 62
Nissan , 60
Škoda , 52
Mazda , 42
Kia , 41
Volvo , 34
Toyota , 25
Smart , 22
Chrysler , 19
Land Rover , 18
Rover , 17
Aixam , 17
Daewoo , 16
Jeep , 16
Chevrolet , 16
Honda , 15
MINI , 13
Alpina , 13
Lancia , 11
Zastava , 10
Suzuki , 8
Jaguar , 8
Artega , 8
Ssangyong , 7
Saab , 6
Yugo , 6
GMC , 5
Bentley , 5
Porsche , 5
Lada , 4
Dacia , 4
Pontiac , 4
MG , 4
TVR , 3
Buick , 3
Cadillac , 3
Bugatti , 3
Infiniti , 3
Tata , 3
KTM , 3
Isuzu , 2
Wartburg , 2
Maserati , 2
Wiesmann , 2
Proton , 2
Corvette , 2
Ferrari , 2
Spyker , 1
DeTomaso , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Daihatsu , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:04 ,

Urgjent Fiat Bravo 1.6 Dizel Automatik 1 vit RKS

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

Fiat Scudo 2.0 dizel 2005 URGJENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:08 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

Golf 4 1.4 16v benzin 1vit rks Tip top!URGJENT

2 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 ,

citroen

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:20 ,

SHKODA OKTAVIA 1.6 TDI VITI 2015 11MUJ RKS URGJENT

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:16 ,

URGJENT VEQ 11200E����nga CH.i posadoganum 1 vit RKS

11 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 ,

Urgjent Shes audi a6

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:56 ,

Mercedes 290 turbo dizel.AVANGARD.URGJENT

2 499 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:20 ,

Passat tdi ( di ) t'kuqe me 6 shpejtci Urgjent !!

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
Dje 19:16 ,

Urgjent

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 ,

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:21 ,

Renault Espaqe 2.2 Disell Urgjent

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52 ,

Shitet rimorko per vetur urgjent

225 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:31 ,

Shitet urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:31 ,

Shitet URGJENT CITROENI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:14 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI SW / ME DOGAN+ HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

PEUGEOT 1.6 HDI -VITI 2010 /ME DOGAN + HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:13 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:23 ,

Opel omega urgjent

460 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:39 ,

Shitet Golf 4 Pacific 2003 urgjent!

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:59 ,

Shitet pezho 206 1.6 benzin ne gjendje te mirë

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:52 ,

Urgjent shes Audi 1.9 tdi

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:45 ,

Seat Leon-FR 2.0 Dizell 170ps-vp.2009 urgjent

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 ,

Shitet urgjent nga 24.500 ne 22.990 BMW X5 FULL EXTRA,

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:54 ,

URGJENT FIAT GRANDE PUNTO 1.3 dizell klim RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:44 ,

Golf 7 VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:11 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:11 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 07:10 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:08 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:08 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 23:08 ,

Pasat B8 2.0Tdi Bluemotion (Dsg)

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 21:48 ,

Shitet urgjent

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:37 ,

Urgjent 2 llooje t fellgave

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 20:31 ,

GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:54 ,

GOLF 1.9 -TDI- DSG - 2009 -URGJENT 5999 EURO

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:38 ,

Urgjent Shes

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 18:17 ,

Urgjent Shes

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 17:07 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:06 ,

Vw golf 6 2.0 TDI-GTD-DSG automatik viti 2012

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 12:38 ,

peugeot 406 2.2 ndrrim me pikap ose kombi

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 12:10 ,

Shitet turan 1.9 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 12:06 ,

Shitet seat ibiza 1.9 dizell

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 12:05 ,

Shitet pasati 1.9 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 12:04 ,

Shitet fiati 1.9 dizell

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • urgjent në kategorinë Vetura | Hyundai
  • Urgjent në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • urgjent në kategorinë Vetura | Kia
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • urgjent në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • Urgjent në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Renault | Laguna
  • urgjent në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • urgjent në kategorinë Vetura | Chevrolet | Cruze
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Suzuki

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione