Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

URGJENT - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 3844
Opel , 1329
Mercedes-Benz , 1172
Audi , 775
Renault , 521
Fiat , 512
BMW , 462
Peugeot , 390
Ford , 342
Citroën , 257
Alfa Romeo , 119
Seat , 96
Acura , 77
Hyundai , 73
Mitsubishi , 71
Nissan , 69
Škoda , 62
Kia , 46
Mazda , 44
Volvo , 34
Toyota , 32
Land Rover , 27
Smart , 23
Chrysler , 22
Daewoo , 18
Chevrolet , 18
Rover , 17
Jeep , 17
Aixam , 16
MINI , 15
Alpina , 15
Honda , 15
Jaguar , 12
Zastava , 11
Suzuki , 11
Lancia , 11
Ssangyong , 8
Saab , 8
Artega , 8
Lada , 6
Dacia , 6
Yugo , 6
Pontiac , 5
MG , 5
GMC , 5
Bentley , 5
Porsche , 5
TVR , 3
Wartburg , 3
Buick , 3
Cadillac , 3
Bugatti , 3
Infiniti , 3
Tata , 3
KTM , 3
Isuzu , 2
Maserati , 2
Wiesmann , 2
Proton , 2
Dodge , 2
Corvette , 2
Daihatsu , 2
Spyker , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Talbot , 1
Lincoln , 1
Triumph , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe URGJENT,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj URGJENT Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:30 Vetura , Gjilan

URGJENT Braniki mramt dhe Shtopat per Bmw E60

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Vetura , Skenderaj

Shitet golfi 3 1.9 Sport urgjent

799 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:15 Vetura , Drenas

Bmw 520d ����

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

Skoda Octavia VRS Urgjent!

9 450 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:34 Vetura , Gjilan

Shitet URGJENT Skoda Fabio

Dje 10:15 Vetura , Ferizaj

A clas rks 7muaj urgjent

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:14 Vetura , Prishtinë

Opel agila 1.0 benzin clim etj shitet urgjent

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:55 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 1.9 dizel 7ulse shitet urgjent 1vit rks

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:11 Vetura , Prizren

Golf 6

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 15:47 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 Automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 14:33 Vetura , Mitrovicë

renault MEGANE (model 2014)

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 13:41 Vetura , Therandë

Shitet urgjent

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 11:59 Vetura , Lipjan

Shitet fiat doblo URGJENT!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 07:01 Vetura , Prishtinë

URGJENT SHITET TOKA NE MRAMOR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 17:34 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Maj 09:24 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE 1.5DCI RKS URGJENT

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:01 Vetura , Pejë

Shitet golf 4 Urgjent !!!

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 17:50 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A/6

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 17:22 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9TDI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:57 Vetura , Prishtinë

SHES URGJENT MERCEDESIN!!!!

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 16:56 Vetura , Gjakovë

urgjent

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Maj 16:47 Vetura , Mitrovicë

Shitet xhipi urgjent

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 16:46 Vetura , Drenas

Shes

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 16:28 Vetura , Prizren

Urgjent

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:19 Vetura , Prishtinë

049165835 kerkojme urgjent

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 16:19 Vetura , Mitrovicë

Blejme te gjitha llojet e veturave me Rks urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:19 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura 24 ore online

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 16:18 Vetura , Prishtinë

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 15:31 Vetura , Vushtrri

Shitet urgjent Golf 4 1.9 TDI

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prizren

bmw x5 50d Urgjent

35 000 EUR

28 Maj 15:19 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 1.6 TDI URGJENT

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

Urgjent shes opel frontera

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 14:33 Vetura , Mitrovicë

SHITET URGJENT

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Maj 14:24 Vetura , Burim

SHITET URGJENT, PASAT 2SH 1.9 dizell, i qlajmruar

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 13:27 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 1.6 TDI URGJENT

11 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 12:24 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J 1.7CDTI RKS URGJENT

5 700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj URGJENT | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Urgjent në kategorinë Makina
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Renault | Kangoo
  • urgjent në kategorinë Vetura | Opel | Kadett
  • Urgjent në kategorinë Vetura | BMW | X1 | X-modele
  • urgjent në kategorinë Vetura | BMW | 760 | Seri 7
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Maserati
  • urgjent në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B 180 | B-Class
  • urgjent në kategorinë Banesa
  • urgjent në kategorinë Vetura | Ford | Galaxy
  • URGJENT në kategorinë Vetura | Renault | Grand Scenic

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione