Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

garsonjere - Banesa Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garsonjere , kategori Banesa , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj garsonjere Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:23
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

GASONJERE NË QENDËR

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar

Sot 18:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #SHITJE Garsonjere 40m² në Dragodan (Arbëri).

51 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 18:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në lagjën e Muhaxherëve,

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 18:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

GASONJERE NË QENDËR

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere 43m² me QIRA në Qendër.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 17:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

GASONJERE NË QENDËR

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

GASONJERE NE BREGUN E DIELLIT

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:23
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

GASONJERE NË QENDËR

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

GASONJERE NË QENDËR

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

GASONJERE NË ULPIANË

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në lagjen Ulpiana��

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 16:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në lagjen Ulpiana��

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 14:59 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë / Garsonjere me qira në Lagjën Kalabri / Emshir

250 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 13:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në Kalabri Emshir

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë / Garsonjere me qira në Zonën Qendër

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Sot 10:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira ne Bregun e Diellit ��

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 04:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira te Muhaxherët ��

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 03:58 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qera ne Ulpianë

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Sot 02:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në Qendër��

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira ne Bregun e Diellit ��

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 00:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira te Parku i Qytetit��

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 23:27 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira te Muhaxherët��

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në lagjen Ulpiana��

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira te Parku i Qytetit��

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 22:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në lagjen Dodona��

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira te Parku i Qytetit��

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 21:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në lagjen Dodona��

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 20:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në lagjen Ulpiana��

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 20:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në lagjen Ulpiana��

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 20:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira ne Bregun e Diellit ��

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 20:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në lagjen Dodona��

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 20:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në Qendër��

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 20:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në Qendër��

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere me qira në Bregun e Diellit��

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj garsonjere | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione