Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

five star - Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe five star , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj five star Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë – Zyre 304m² me QIRA në Dragodan.

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Shitësit të Besuar
Sot 13:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 100m² me QIRA në Rrugën B.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 12:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar

Sot 13:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë – Zyre 304m² me QIRA në Dragodan.

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Shitësit të Besuar
Sot 13:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 100m² me QIRA në Rrugën B.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 12:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
23 Shk 15:00 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë/Zyre me qira në lagjen Arbëria (Dragodan), pranë Five

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Shk 10:45 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë/Zyre me qira në lagjen Arbëria (Dragodan), pranë Five

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Shk 10:35 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet me qera banesa e re e pamobiluar

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Shk 08:07 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë 1+1 në lagjen Arbëria

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
23 Shk 08:05 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë 3+1 në lagjen Arbëria

550 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Shk 08:04 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë 2+1 në lagjen Arbëria

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Shk 08:02 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë ekskluzive 2+1 në lagjen Arbëria

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Shk 14:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
21 Shk 15:14 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera te Rruga B.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Shk 00:48 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qera te FiveStar, Arberi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Dhj 11:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Zyre me qera - Arbëri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
21 Dhj 11:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në Rrugen B

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
21 Dhj 10:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qira ne Rrugen B

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Dhj 21:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet banesa me #qira në lagjën rruga B

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
29 Nën 13:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën rruga B

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
27 Tet 12:07 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan 2+1 500 €

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
27 Tet 11:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Arberi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
27 Tet 11:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan 2+1 tek five star

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
27 Tet 06:27 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira ne Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
27 Tet 04:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
27 Tet 04:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira ne Mati I

390 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
27 Tet 04:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira ne Mati I

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
20 Tet 01:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qera ne Rrugen B.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
20 Tet 00:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Arbëri

325 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
20 Tet 00:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Arbëri

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
19 Tet 00:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Dragodan

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
19 Tet 00:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Dragodan

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
19 Sht 14:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qera ne Rrugen B.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
07 Qer 14:59 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me QIRA / 1+2 - Arbëri - 88.71m²

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Maj 15:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qera ne Rrugen B.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
11 Mar 10:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qera ne Rrugen B.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
13 Shk 09:57 Banesa  ·  Prishtinë

SHITET BANESA - Rruga B

138 900 EUR

11 Jan 08:25 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë 70m² në lagjen Arberia - Dragodan

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
04 Dhj 21:24 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #QIRA garsonierë 35m² në Dragodan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
26 Nën 08:19 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë 86m² në lagjen Arberia - Dragodan

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Tet 09:40 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #SHITJE banesë 72m² në Dragodan

Numri i dhomave: 2
22 Sht 00:04 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj bashkebanuese

03 Sht 18:10 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #QIRA garsonierë 35m² në Arbëri - Dragodan

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
01 Gush 17:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qera ne Rrugen B.

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
28 Korr 10:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Rrugën B

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj five star | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione