Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente dhe Pajisje muzikore Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 14:40 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Mitrovicë

Gramofon me radio

60 EUR Price Reduced

26 Maj 00:04 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Mitrovicë

Dynacord D Lite 15 - 3

1 200 EUR

25 Maj 17:51 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Mitrovicë

Dj Naqi

14 Maj 17:19 Të tjera , Mitrovicë

Radio per VW GOLF PASSAT

60 EUR

07 Pri 14:24 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre , Mitrovicë

Gojzë për klarinet

50 EUR

05 Pri 15:18 Të tjera , Mitrovicë

Mikrofon wireles SURE PG4S

150 EUR

25 Shk 19:18 Të tjera , Mitrovicë

Radio Per vetur+38345360828

60 EUR

22 Shk 18:15 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Mitrovicë

Komplet Ozvučenje

1 150 EUR

21 Shk 01:44 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Mitrovicë

Paisje Muzikore Me Qera +383 43 514 154

300 EUR

17 Shk 15:28 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Mitrovicë

Shiten Boxa profesionale

350 EUR

07 Shk 16:29 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Mitrovicë

Korg Pa80

370 EUR

28 Jan 18:58 Të tjera , Mitrovicë

shitet kastofoni

100 EUR

20 Jan 11:35 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Mitrovicë

Korg pa 4x

1 000 EUR

16 Dhj 13:01 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Mitrovicë

Shes gitaren Ibanez

110 EUR

25 Nën 02:35 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre , Mitrovicë

Trumpet

230 EUR

17 Nën 02:35 Të tjera , Mitrovicë

Violin 3/4

86 EUR

05 Tet 20:30 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre , Mitrovicë

Kuti kotec

240 EUR

22 Sht 21:31 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Mitrovicë

Muzuk

350 EUR

19 Sht 12:39 Të tjera , Mitrovicë

Paisje muzikore

15 Sht 11:37 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Mitrovicë

Sharki profesionale

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione