maxi 24 | Prishtinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe maxi 24,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj maxi 24 Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:37 ,

Leshohet banese me qira ne Rrugen B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 13:43 ,

ℹ Banesë me qera në Mati 1ℹ

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 13:11 ,

Banesë për Shitje

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
28 Korr 14:20 ,

Banes me Qira ne Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
25 Korr 17:10 ,

Banes me Qira në Rr.B.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
23 Korr 09:13 ,

Banesë (Garsonierë) me qëra, te MAXI 24

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Korr 10:08 ,

SHITET BANESA 84m KATROT RRUGA B TEK MAXI 24

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Korr 10:39 ,

Lëshohet Banesa me #qira në Rrugen C tek Maxi 24 !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
27 Qer 20:49 ,

BANESE ME QERA AFER MAXI 24 RRUGA B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Qer 14:22 ,

Banes me qera �� Rrugen b maxi 24 h

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
10 Qer 10:41 ,

Banes me qera rrugen b te maxi 24h

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
06 Maj 09:22 ,

Banese 1 dhomshe te Qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
03 Maj 13:08 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 1,5
20 Pri 15:12 ,

Banes me qira ne Breg Diellit..

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Pri 10:02 ,

Kerkoj Banes me qera per qift

200 220 EUR

Numri i dhomave: 2,5
11 Mar 19:22 ,

Shitet banesa 2 dhomshe tek maxi 24 (Rruga B)

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Jan 11:52 ,

BANESË ME QERA TE MAXI 24 RRUGA C

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Jan 22:51 ,

Shes / nderroj banesen ne Rrugën "B" - 92 m

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Jan 12:57 ,

Banes/ Garsoniere

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Jan 09:07 ,

Banese me qira te ruga B mbi maxi 24

300 EUR /

Numri i dhomave: 3
11 Nën 18:03 ,

shitet banesa tek maxi 24 (rruga b)

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Nën 13:40 ,

Leshohet banesa me qera ne Rrugen B !

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Tet 15:41 ,

Banesë me qira

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj maxi 24 | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione