Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 11187
Prizren , 2470
Gjilan , 1945
Pejë , 1545
Mitrovicë , 1484
Ferizaj , 1410
Gjakovë , 926
Vushtrri , 376
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Kërko shtëpi në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg.

Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.

Sot 11:02
Linku:
,

SHTEPIA NE SHITJE

Numri i dhomave: 5

Sot 18:46 ,

Q14 Shtepi me Qera ne Tophane 1000 Euro

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 18:34 ,

Shitet shpija

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 18:32 ,

LINA-Shitet Shtëpia Rr B.Kelmendi- Pr 04/19

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 18:30 ,

URGJENT SHITET SHTEPIJA ME LOKAL DHE 6 ARI TRUALL

130 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 18:29 ,

Shitet shtepija

815 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 18:28 ,

Shitet shpija

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 18:27 ,

Mansion for rent for diplomats/expats

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sot 18:08 ,

Shiten dy shtepi me 4.70 Ari

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:07 ,

LINA-SHITET Shtëpia 2.5 ari ne rrugen C 09/19

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 18:06 ,

Stepi te market Tafi PZ

Numri i dhomave: 6

Jeni duke kërkuar të bleni shtëpi apo të merrni një me qera? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën në mesin e 5.212 shpalljeve për shtëpi në shitje dhe me qera.

Shtëpi në shitje

Keni vendosur të zhvendoseni dhe po kërkoni anbient të ri për të jetuar? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën dhe gjeni shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.

Varësisht nëse po kërkoni shtëpi të mobiluar, të renovuar në lagje të re apo në lagje të veçuar, filtroni kërkimin në bazë të çmimit, numrit të dhomave, të sipërfaqes,numrit të kateve dhe ngrohjes për të gjetur shtëpinë me lokacionin dhe kushtet ideale për ju dhe familjen tuaj.

Shit shtëpi në MerrJep.com

Keni shtëpi për të shitur?

Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë tuaj përfshirë çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave, numrin e kateve dhe qytetin për të gjetur blerësin potencial duke listuar shpalljen tuaj në mesin e 5.212 shpalljeve në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione