Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 10504
Prizren , 2182
Gjilan , 1857
Pejë , 1406
Mitrovicë , 1400
Ferizaj , 1258
Gjakovë , 873
Vushtrri , 367
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Kërko shtëpi në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg. Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.

04 Qer 17:04
Linku:
,

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 00:11
Linku:
,

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
04 Qer 11:18
Linku:
,

Shtepia ne shitje - Prishtine

115 000 EUR

Numri i dhomave: 9

Sot 00:59 ,

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 00:50 ,

Shitet shtepia me 5 ari truall

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 00:50 ,

Shtepi me qira afer restorant rinorit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 00:26 ,

Shitet shtepia

48 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Jeni duke kërkuar të bleni shtëpi apo të merrni një me qera? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën në mesin e 5.212 shpalljeve për shtëpi në shitje dhe me qera.

Blej shtëpi në gjithë Kosovën

Keni vendosur të zhvendoseni dhe po kërkoni anbient të ri për të jetuar? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën dhe gjeni shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.

Varësishtë nëse po kërkoni shtëpi të mobiluar, të renovuar në lagje të re apo në lagje të veçuar, filtroni kërkimin në bazë të çmimit, numrit të dhomave, të sipërfaqes,numrit të kateve dhe ngrohjes për të gjetur shtëpinë me lokacionin dhe kushtet ideale për ju dhe familjen tuaj.

Shit shtëpi në MerrJep.com

Keni shtëpi për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë tuaj përfshirë çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave, numrin e kateve dhe qytetin për të gjetur blerësin potencial duke listuar shpalljen tuaj në mesin e 5.212 shpalljeve në MerrJep.com.

Shtëpi me qera në gjithë Kosovën

Dëshironi të merrni shtëpi me qera? Kërko shpallje për shtëpi me qera duke përdorur filtrat për kërkim duke zgjedhur qytetin, çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave për të gjetur shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të mira në treg.

Në fillim