BANESA NDERTIM I RI ME 99 m² NE FERIZAJ

Jepet me qera nga: Professional 19 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
SHITET BANESA NDERTIMI I RI, BANESA GJENDET NE RRUGE TE GREMES,BANESA KA 99 m² SIPERFAQE,BANESA GJENDENT NE KATIN E 7,BANESA NDERTIMIN E BRENDESHEM E KA,NJE SALLON ME KUZHIN,DY DHOMA GJUMI, NJE BANJO,NJE TERASA,DHE NJE WC TE VEQANT.
NDERTESA ESHTE NDERTUAR NE PRON PRIVATE (JO TE PRIVATIZUAR).
DOKUMENTACIONI NE RREGULL E KOMPLET
BANESA E KA QMIMIN 47500 EURO

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj

https://www.facebook.com/NSh-Professional-374358989388235/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim