Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni banesa me qira në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 4326
Ferizaj , 165
Prizren , 150
Gjilan , 93
Gjakovë , 90
Pejë , 61
Mitrovicë , 41
Vushtrri , 25
Shfaqni të gjitha
Banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës. Eksploroni një gamë të gjerë të shpalljeve për banesa me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj,, Pejë, dhe më shumë. Shfletoni MerrJep për të eksploruar mundësi të shumta në shpalljet për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ne ju rekomandojmë të analizoni shpalljet për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe të kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.
Sot 12:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira në Arberi / Dragodan

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 12:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira ne Mati 1

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar

Sot 12:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm #Banesën me #Qera në Lagjën Bregu i Diellit, Rruga B

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 12:32 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese per afarizem me #QIRA ne Qender #Connect

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:32 Banesa , Prishtinë

Shtepi me qira ne Ulpiane per biznese

Numri i dhomave: 6
Sot 12:32 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Qender 450 €

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:32 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomeshe në Bregu i Diellit

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:32 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:31 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera te parku i qytetit

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:31 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Breg 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:31 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane 4Dh.Gjumi me Termokos

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 12:31 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Arberi ( Dragodan ) 400 €

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:31 Banesa , Prishtinë

Penthouse 140+50m2 me Qira te Prishtina e Re.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 12:30 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

- Banesë me #QIRA - Prishtinë

1 350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Mati 1!DELTA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 12:29 Banesa , Prishtinë

BANESË EKSKLUZIVE ME QIRA NË LAKRISHTË 200m²

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 12:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira ne Mati 1

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 12:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera tek Qafa .

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 12:29 Banesa , Prishtinë

Lëshohen me qira 3 banesa në rrugën C, edhe per zyre

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 12:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Kalabri (Emshir) 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Jepet Banesa me qira ne Arberi te Komuna

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 12:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesa me qira Rruga A 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Zyre me qira në zonën Qendër

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthaus Lagje Spitalit 380 m2 1100 €

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sot 12:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesa me qira Rruga C 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Zyre - Penthouse me Qira ne qender 180 m2 600 € *NEW*

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 12:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne lagjen Bregu i Diellit .

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

��Banesa me qira te domi pleqve

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 12:27 Banesa , Prishtinë

BANESË ME QIRA 180m² NË LAGJEN ARBËRIA

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Online
Sot 12:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA afer #Qender #Connect

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Online
Sot 12:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse Veterrnik 500 €

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:26 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze me qira ne Bregun e Diellit

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 12:26 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne mati 1 Rr.C

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 12:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Arberi 600 €

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Rruga C 450 €

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 12:25 Banesa , Fushë Kosovë

��Lëshojmë Banesën me qera në FushëKosovë

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 12:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Penthouse me Qira ne Arberi

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 12:24 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 12:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në zonën Qendër / Aktash

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 12:23 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane 4Dh.Gjumi me Termokos

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150

MerrJep banesa me qera në gjithë Kosovën


Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për banesa me qira në Kosovë, ju jeni në vendin e duhur. MerrJep ofron një gamë të gjerë shpalljesh të postuara nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive për banesa me qira në Fushë Kosovë, Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Gjakovë, Pejë, Lipjan dhe më shumë.

Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të eksploroni lehtësisht një përzgjedhje të gjerë të shpalljeve për banesa me qera të disponueshme në lagje të qyteteve të ndryshme të Kosovës, duke u siguruar që do të zbuloni një hapësirë ​​jetese që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit qytetin apo lagjen që preferoni si: “banesa me qera bregu i diellit”, “banesa me qera Shkup”, “banesa me qera Ulqin”, “banesa me qera Tetove” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për banesa me qera 1 dhomëshe, banesa ditore Prishtinë, apo garsonjere me qera në Prishtinë MerrJep ofron një listë të plotë opsionesh që premtojnë rehati, komoditet dhe stil.

Gjej banesë me qira brenda buxhetit tuaj


Në MerrJep, mund të eksploroni gamën e gjerë të shpalljeve për banesa me qera që përshtaten me buxhetin tuaj. Këtu keni mundësinë për të gjetur ofertat më konkurruese që përmbushin kërkesat tuaja financiare.

Një mënyrë e lehtë për të kërkuar është përdorimi i fjalëve kyçe të specifikuara. Për shembull, "Banesa me qera Prishtinë 150 euro", “Banesa me qera Fushe Kosove 150 euro”, “Banesa me qera Prishtine 180 euro” dhe "Banesa me qera Prishtinë 200 euro" janë fjalët kyçe që mund të përdorni për të identifikuar opsionet më të përshtatshme për ju.

Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni banesa me qira që përputhen me buxhetin tuaj dhe të bëni një zgjedhje të mrekullueshme për të siguruar një jetë komode.

Listoni banesa me qera falas në MerrJep


Publikoni falas shpalljet për banesa me qera në MerrJep.com. Me 70,000+ përdorues, oferta juaj do të arrijë shpejt tek qeramarrësi potencial.

Për të bërë shpalljen tuaj më tërheqsëse, shtoni fotografi të cilat tregojnë banesën në mënyrë të qartë dhe të detajuar. Kjo do të ndihmojë qeramarrësit potencialë të marrin një pamje të mirë për banesën tuaj. Pas publikimit të shpalljes, ju do të keni akses tek një audiencë e gjerë e përdoruesve të MerrJep që janë në kërkim për banesa me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione