Ford Mondeo 2.0 Disel -02

Shitet nga: Ekrem 03 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes Veturën Ford Mondeo 2.0 Disel. Me Klim.Xhamat Elektronik.Edhe pasqyrët Elektronik.Servo.Abs.Airbag. Të Interesuarit Mundeni Te Lajmrohënën Në këtë Nr dhe në Viber. QMIMI 2300 Euro Më Marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim