Shes Fiat Stilo,1.6 16v

Shitet nga: Kastrioti 21 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shes Fiat Stilo,viti prodhimit 2004,Benzin.automjeti ka:klimë,tash te mbushur dhe ne gjendje pune,Abs,asr,4 xhamat me rrymë,rripin dhëmbëzor te ndërruar,vaj,të gjithë filterat.eshte e mirembajtur shume mire,dhe punon shume mire!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim