Ferizaj | Makina | Vetura | Fiat

124 , 8
126 , 4
127 , 2
130 , 4
500 , 24
500C , 5
500L , 2
500X , 1
Barchetta , 3
Brava , 14
Bravo , 80
Coupe , 6
Croma , 4
Doblo , 111
Ducato , 121
Fiorino , 58
Idea , 2
Linea , 1
Marea , 16
Marengo , 2
Multipla , 7
Palio , 15
Panda , 4
Punto , 298
Punto Evo , 5
Scudo , 52
Sedici , 2
Seicento , 16
Stilo , 104
Tempra , 2
Tipo , 21
Ulysse , 12
Uno , 11

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:14 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:01 ,

Shes Fiat Ducato 2.0 Disel Rks 99

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:39 ,

Pikap fiat

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:39 ,

Pikap Fiat Dobllo 2008 Rks 1.3 cdti xh perfekte

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 ,

Urgjent Fiat Bravo 1.6 Dizel Automatik 1 vit RKS

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:59 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 ,

Fiat Punto Evo 1.3 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:25 ,

Fiat Ducato viti 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Fiat 500

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:17 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:13 ,

Fiat 500 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Shitorja ,

Fiat Punto 1.3 JTD Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 ,

Shes Kombi Fiat Ducati 2.0 Disel Rks 99

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:51 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:07 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:00 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 06:31 ,

Fiaat ndrroj me naj kerr edhe pare

1 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:36 ,

Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:59 ,

Fiat Ducato kombi 2000 1.9 dizel

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

Shitet pick up FIAT FLORINA

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Maj 12:12 ,

Shes Fiat Stilo 1.9 jtd 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 08:17 ,

Fiat Croma 1.9 JTD, Automatik

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 08:56 ,

PIKAP FIAT DOBLO 2014 129.000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 11:57 ,

Shiten pjes per Fiat Elysse

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 23:46 ,

Pikap 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 21:38 ,

Fiat Punto 1.2 Bej ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 00:27 ,

Pjese kembimi per Fiat Ducato 2002 der 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 23:18 ,

Pikapo Fiat Doblo 1.9dizell 8muj Rks

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 19:44 ,

Fiat

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 22:30 ,

Fiat Punto 1.2 benzin HGT

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 11:57 ,

Fiat stilo 1450€

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 20:12 ,

Fiat fiorino 1.7 diezel

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:42 ,

Shes Fiat Ducato 2.0 Disel Rks 99

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 15:42 ,

Shitet Fiat Punto Jtd 1.9 dizel 16v

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 23:12 ,

Shes Fiat Punto

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:06 ,

Shitet Menjaqi i kombit "Fiat Ducato MAXI MultiJe

150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 14:06 ,

Fiat bravo

900 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 09:57 ,

pikap

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Pri 03:56 ,

Shitet

Viti: 1980
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Pri 12:55 ,

Fiat stilo 1550€

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:47 ,

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:56 ,

Shitet fiat crma ne gjedje te mire 1.9 16v viti 2005 ekstra

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 14:57 ,

Fiat Punto 1.2 HGT RKS 3 muj me klime

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 11:48 ,

Pikap Fiat doblo 1.9 dizell 10muj Rks

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 09:20 ,

Fiat Punto 1.2 benzin RKS 3 muj

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:38 ,

Fiat

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 14:35 ,

Fiat punto

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:47 ,

Kampshtepiz Fiat

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 10:17 ,

fiat stilo

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione