Ford focus 1.8-disel- me klime

Shitet nga: Naim 13 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes veturen Ford focus-1.8 disel-viti 2001-ne gjendje shume te mire teknike dhe optike-ka klime -gjamat me rryme -mbyllje qendrore-radio Cd-me komanda tek timoni-vetura eshte ne gjendje perfekte dhe shpenzimet i ka shume te vogla-nuk ka per te investuar as nje cent.per me shum info tel:044-259-368 ( viber +377-44-259-368) dhe ipko 049-259-368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim