Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Focus Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Focus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:22
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjakovë

FORD FOCUS 2.0 DISEL - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:38
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet FORD FOCUS 1.6tdi MANUAL VITI 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:38
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet FORD FOCUS 1.6tdi MANUAL VITI 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:22
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjakovë

FORD FOCUS 2.0 DISEL - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:16 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus 1.6 tdci 2012 Full Opcion

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:55 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:36 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Mitrovicë

Ford focus 1.6 CDTI viti 2006 rks me klim

33 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:27 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

ford focus 1.8 turbo dizell rks

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:05 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Shitet

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:32 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vushtrri

FORD FOCUS 1.6 TDCI "ECONETIC" RKS 5 Muaj nga "CH" V.p-2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford fokus viti 2014 i sapo doganuar (Rks) 044232397

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:32 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

FORD FOCUS 1.6 TDCi 2014 PA DOGAN NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:41 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK ME DOGAN VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:39 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford Focus 2.0 cdti Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 13:33 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Skenderaj

Shitet ford fucus 2.0 cdti 2007

1 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 16:41 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus MK2 1.6 tdci

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 10:09 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjilan

Ford focus 2016

7 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 04:32 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Drenas

Ford Focus 1.5TDCI 2016 EURO6

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 04:27 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

Shes Ford focus automatik 2.0 dizel 108.000 km.si i ri.

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 19:13 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

Ford focus

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 15:38 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus 1.8D 2001

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:16 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 23:02 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Shitet ford focus 1.6 tdci pa dogan��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 15:45 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

FORD FOKUS 2011

6 300 EUR

13 Pri 13:39 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

Ford focus

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 01:12 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

Ford Focus 2004 1.8 Dizell

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 21:06 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Shitet vetura

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 20:04 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjakovë

Shitet Ford Focus

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 14:25 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

FORD FOKUS 1.8 DIZELL

1 700 EUR

01 Pri 18:21 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

Ford focus 1.8dizell

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 17:55 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shes Ford Focus

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 19:49 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Mitrovicë

Focus 2.0 tdci 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 20:49 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus 1.8 Tdci 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 07:05 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

Ford Focus 1.6 Tdci 2007

3 600 EUR

24 Mar 21:55 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjakovë

Shitet ford fokus

24 Mar 19:20 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shtërpcë

Blej Vetura TBera Ndeshje ose Defekt o����✅✅����

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 11:02 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shes FORD FOKUS 2.0 TDCI

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 19:44 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus 2.0 TDCi

22 Mar 20:43 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet FORD FOCUS

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:28 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

Ford Focus

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 06:47 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

FORD FOCUS 2.0TDCI TURNIER TITANIUM AUTOMATIK VP:2014

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 13:06 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus CC-2 2008 Kabriolet

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 16:04 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Klinë

Ford Focus

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 14:22 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Klinë

Ford Focus 1.0 ECO

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Mar 23:06 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 10:13 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Mitrovicë

Shitet Ford Focus 1.8 Tdci Dizel Viti Prodhimit 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 19:39 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Mitrovicë

Ford Focus 1.8 Tdci Dizel Viti Prodhimit 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 19:16 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus 1.8 Tdci Dizel Viti Prodhimit 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 18:46 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 22:50 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

U shittttttt u shitttt gz pronari

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:13 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 20:16 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Focus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione