Ford mondeo bej edhe ndrrim

Shitet nga: xxx 16 Jan 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes ose bej ndrrim Ford mondeo
Fellne 16qe / Radio cd / Nxemje karrika abes / arbag /
Komanda timon / gjoma me rrym / AC klim / pashqyre me rrym / gjoma me nxemje para dhe mbrapa / drita te mjegulles / 1.8 benzin / 150 000 me liber te servisit / 6 muj rgjistrim / mbyllje qendrore / etj qmimi i diskutushem /
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim