Opel Astra 1 vit rexhistrim -99

Shitet nga: Mehmet 17 Gsh 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 050 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra 1.6 benzin 1 vit ka rexhistirm ka klim airbag abs centall fellne muzik te mir ka te gjitha serviset e kryera dhe osht shum e ruajtur ka goma te rejat te dimrit vetura osht ne gjendje te rregullt dhe ska nevoj per investimm per ma shum kontakt ne nr:044302556 apo edhe VIBER +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim