Gjilan | Makina | Vetura | Opel

Adam , 5
Agila , 13
Antara , 28
Ascona , 28
Astra , 766
Calibra , 46
Campo , 19
Cascada , 1
Combo , 124
Corsa , 570
Frontera , 37
GT , 8
Insignia , 39
Kadett , 174
Meriva , 78
Mokka , 3
Movano , 21
Nova , 1
Omega , 115
Rekord , 1
Senator , 1
Signum , 35
Sintra , 3
Tigra , 11
Vectra , 697
Vivaro , 42
Zafira , 280

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:19 ,

Opel omega urgjent

460 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:18 ,

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:13 ,

Shes opell vectra gt

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Opel Corsa 1.3 Eco Flex viti 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 ,

Opel Zafira 2.2 Dti Per Pjes

680 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

Opel Astra G 2.0 DTI V.p2003 Rks 11 Muj

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 ,

Opel Astra J

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:58 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:50 Shitorja ,

Shitet Opel Meriva B 1.4 Benzin

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:48 Shitorja ,

Opel Zafira C 2.0 CDTI,Tourer

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 ,

OPEL ASTER 1.9 2007 AUTOMATIK 1 vit RKS

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:56 ,

opel astra 1.7 disel

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:06 ,

shitet Opel Astra 1.7 diesel

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

Opel Zafira 1.9 Cdti viti 2007 7 Ulse 150ps 188km garantume

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:35 ,

Opel meriva 1.7 Cdti viti 2005 ngjendje perfekte tip top..

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI viti 2009 Fullopsione 1 pronar tiptop..

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:34 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin -99

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN -04 Automatik

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 ,

pikap opel combo 1.7 Dizel viti 2004 me klim 6 muj RKS133km

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:56 ,

Opell Astra 1.6

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

OPEL ASTRA J 2011 1.7 CDTI 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:54 ,

Opel Astra G 16ekotek

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

Opel Astra G 2.0 Dizel -Rks 30-08-2021- -Me Klim-

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:36 ,

Opel astra dizel regjistrim(18.06.2021)

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:36 ,

Opel astra benzin regjistrim(deri muajin7 2021)

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:51 ,

Opel

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:21 ,

Opel congo 1.3 dizel nji vit rexh , me karika

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:31 ,

Shes opel agila

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:20 ,

shes spojler per opel tigra

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 11:36 ,

Opel Meriva 1.4 / Benzin / Manual

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:58 ,

Opel Corsa D

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 22:28 ,

opel zafira 2.0

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 18:49 ,

Opel Tigra 1.6b

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 10:08 ,

Opel Meriva 1,7 CDTI AUTOMATIK

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 23:50 ,

Shitet dhe ndrrohet vektra benxin plin

1 550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 23:37 ,

Shitet opell korsa shum e rujtme

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 23:03 Shitorja ,

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 13:27 ,

OPEL ASTRA VP 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 13:24 ,

OPEL MERIVA AUTOMATIK

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:39 ,

Motorr - Opel Antara - Chevrolet Captiva Nubira,Laceti,Epica

850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Maj 10:16 ,

Kemi pjes per Opell agila

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 08:50 ,

Shitet Opel Corza

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Maj 20:42 ,

shes opel zafir

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:16 ,

Opel Combo viti 2003 1.7DTI KM 200200 8 Muaj Regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:47 ,

����OPEL CORSA D 1.4 BENZIN I SAPO DOGANUAR-* OPC * 2011

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 11:47 ,

opel corsa

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 17:43 ,

Opel Zafira 1.6 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:00 ,

Shitet opel zafira

2 630 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione