Mersedecin 190

Shitet nga: adi 07 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mersedecin me 8 muj rexhistrim central servo abes intrejerin shum te rujtun ashtu dhe jasht I pa vrejtje matorrin2.5 dizell perkthimi bahet meniher xhamat elektronik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim