Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 190 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 190 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

alumin fellne 15 per mercedes 190 250 c cllas

170 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 06:55 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes Benz 190d

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 20:21 Vetura , Deçan

Mercedes 190 2.6 E + mercedes 190 2.3 16v benzin

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 14:42 Vetura , Gjakovë

Mercedes 190

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 17:34 Vetura , Deçan

Mercedes 190 shiten pjest

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 14:59 Vetura , Ferizaj

blejm mercedes 190~200~250����♻️ pa dokumenta �� pa dogan��

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 21:42 Vetura , Kastriot

Mercedes 190 "AUTOMATIK"

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Nën 18:00 Vetura , Rahovec

mercedes benz 190 2.5

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 09:31 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura 400 deri 5000

500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 08:43 Vetura , Vushtrri

SHES MERCRDES 190 DISEL 1.9

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 22:23 Vetura , Prishtinë

mercedes 190 D ne shitje

5 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Tet 22:19 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 14:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes 190

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 13:48 Vetura , Malishevë

Shes Mercedesin 190 D

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 08:24 Vetura , Lipjan

Mercedes 190D Rks 11 Muaj - 88

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 00:45 Vetura , Lipjan

Shes mercedes 190 dizell.tel 044271462

1 399 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Tet 09:49 Vetura , Pejë

Shes Mercedes 190 1.9 Dizell

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Tet 00:03 Vetura , Pejë

SHES MERCEDES 190 2.5 DIZEL

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Tet 23:00 Vetura , Gjilan

Mercedes 190

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 17:43 Vetura , Prizren

U shittttttt u shitttt gz pronari

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 12:33 Vetura , Prizren

Shum gjendje mir

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 09:09 Vetura , Ferizaj

U shit

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 21:57 Vetura , Prizren

Mercedes 190d

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 18:23 Vetura , Pejë

Shitet mercedes 190e 2.3 16v

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 12:28 Vetura , Mitrovicë

SHITET MERCEDES 190 DISEL

2 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
03 Tet 06:45 Vetura , Lipjan

shitet

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 14:20 Vetura , Dardanë

Mercedes 190d

1 300 EUR

27 Sht 08:33 Vetura , Pejë

MERCEDES 190D 1987TOP GJENDJE RKS I QLAJMRUM

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 04:38 Vetura , Ferizaj

Mercedes 190D

1 600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 23:44 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrroher mercedes 190e 2.3 16v

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Sht 00:42 Vetura , Lipjan

SHITET MERCEDESI 190 1.9 DIZEL RKS VP 89

22 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 04:36 Vetura , Gjilan

Mercedes 190 D

2 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 22:09 Vetura , Gjilan

mercedes 190

17 Sht 18:51 Vetura , Pejë

Shitet mercedes 190e 2.5 16v

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Sht 12:51 Vetura , Ferizaj

Mercedes 190D

1 600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 12:14 Vetura , Pejë

Shitet mercedes 190e 2.5 16v

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Sht 11:37 Vetura , Gjilan

Mercedes 190 dizel

1 950 EUR

08 Sht 22:40 Vetura , Gjilan

U shittt flm merrjep e gëzoftë pronari ri…

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 20:05 Vetura , Vushtrri

Mercedes 190 viti 91. ( U shit flm )

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 15:31 Vetura , Skenderaj

Shitet mercedes 190 gjendje shum tmir perkthimi menjeher

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 14:06 Vetura , Gjakovë

Mercedes 190 2.0d

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:58 Vetura , Ferizaj

Shitet daboks per vetura

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Sht 13:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes Benz 190 diesel viti 91

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Gush 18:34 Vetura , Kaçanik

Shitet mercedes a class 190

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 11:18 Vetura , Ferizaj

Mercdes 190

1 700 EUR

19 Gush 16:30 Vetura , Prizren

Mercedes benz 190

1 550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 04:03 Vetura , Skenderaj

Udhtim nga kosova per ne gjermani

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 17:00 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz A Class 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Gush 16:57 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz - 190

30 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 190 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione