Kastriot | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 15
B-Class , 4
C-Class , 35
CE-Class , 1
CLS-Class , 1
E-Class , 21
GLS-Class , 2
ML-Class , 3
S-Class , 8
190 , 46
200 , 24
220 , 24
230 , 2
240 , 2
250 , 17
270 , 1
280 , 3
290 , 3
300 , 6
320 , 4
380 , 1
560 , 2
MB 100 , 3
Vaneo , 1
Viano , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:29 ,

Mercedes-Benz C-klasse C220 Cdi Facelift Automatik 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Mercedes ML400 CDI 2002 6 Muj RKS ��044202497

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 12:08 ,

Shitet mersedesi

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Pri 23:36 ,

Shitet mercedes c220 automatik

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:16 ,

Mercedez 200

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 21:47 ,

Mercedes 250 Fabrikisht Gjendje shum te mir

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Mar 21:54 ,

ML 270 CDI REGJISTRIM 11 MUAJ 4X4 ME MUNDESI NDRRIMI

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 10:17 ,

2017 Mercedes-Benz S-Class AMG S 63 AWD 4MATIC

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Shk 10:15 ,

2019 Mercedes-Benz-GL-Class-GLS-550

29 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 10:13 ,

2020 MERCEDES BENZ S560 FOR SALE

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 10:12 ,

2017 Mercedes-Benz GLC 300 4MATIC

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 10:11 ,

2017 Mercedes-Benz GL-Class AMG GLS 63 AWD 4MATIC

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Shk 23:17 ,

Mercedes A Class 140 vp 2000 me klim

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 02:31 ,

2018 MERCEDES BENZ 560 S-CLASS

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 22:28 ,

Mercedes c200

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 23:47 ,

Shitet mercedes benz evo facelift 2005 Avangard

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 20:59 ,

Mercedes Aclas 1.6b regnistrim 10 muaj me klime 049 45 66 99

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 12:48 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 00:12 ,

Mercedes c200

1 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 22:38 ,

Shes mercedes B 200

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 12:34 ,

Mercedes C-klase C220 Cdi Facelift Automatik 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 15:42 ,

shes makine Merceds Benz E 220, CDI

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 21:10 ,

Shitet mercedes c class

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 16:50 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 21:02 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 17:36 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDi

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 17:49 ,

Shitet Mercedes c220 tip top per marakli

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 15:26 ,

Mercedes CLS 320

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 19:52 ,

E 270 CDI AUTOMATIK 5 MUJ RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 09:13 ,

Shitet vetura

550 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Korr 17:30 Shitorja ,

MERCEDES C250 CDI AMG LINE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 19:58 ,

Shes masedes 190

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 12:56 ,

Mersedes A170 1 vit reghistrim full extra

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 20:52 ,

2015 Mercedes-Benz S-Class S 550 4dr Sedan

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Maj 15:51 ,

Shitet benzin

1 800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 09:30 ,

Shitet vetura per marakli

2 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 23:36 ,

Makine ekonomike .. ne kruje

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:33 ,

Shitet MERCEDES VITO CDI 220

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 13:02 ,

Mercedes Benz E200 Avantgarde

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:00 ,

shitet mercedesi kerr per marakli

2 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 18:29 ,

Shitet Mercedes c220

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 19:52 ,

Mercedes A170 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Mar 20:30 ,

Mersedes A 170 gnendje shum te mir

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 17:28 ,

Mercedes-Bez c220 Blu-Blutece 7G full full kstra 2

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 21:10 ,

Mercedes Benz

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Shk 00:16 ,

Shitet mercedes c200

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 17:31 ,

Shes mersdesin gjendje rregull

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 14:41 ,

Mercedes c220 automatic

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Jan 16:25 ,

SHES MERSEESIN 200 C NE GJENDJE SHUM TE RREGULL

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 08:59 ,

Mercedes C180 dizel 2011

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione