Blej vetura pa dogan me aksident Dhe Anglez

Shitet nga: ZHUTI 31 Maj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Brava
Blejm veturat me defekte ose aksident pa dogan dhe ato veturat me timon . Anglez vetura duhet te jen me dukumente te rregullta por marim dhe vetura RKS duhet te mos jen hipotek ose peng. KONTAKTO"
+ Viber +38649592351

zhuti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim